Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi történt velem? Párom hiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Párom hiába kényeszteti a farkamat egyszerűen egy idő után lelankad és alig áll fel utána?

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt ilyen, sajnos azt kell mondjam mindig is hamar ellőttem magam amikor maszturbáltam..de kb egy hete amikor először pettingeltünk ugy igazán a barátnőmmel (kinyaltam, meg tényleg nagyon odafigyeltem hogy ő élvezze. szinte alig foglalkoztam magam érzéseivel (mivel nekem mindig is az volt a legfontosabb hogy a barátnőmnek jó legyen, akkoris ha az nekem annyira nem jó))

de mondom egy hete már amikor kinyaltam tökre nedves volt nagyon élvezhette mert nagyon dobogott a szíve meg tök piros volt és remegtek a combjai..nos egy hete már az a problémám hogy amikor elmegyek Hozzájuk akkor tökre begerjedve vagyok ott áll a farkam nagyon,, de egy idő multán lelankadok és utána már nagyon nehezen felállithato vagyok (vagy egyáltalán nem) Ez mitől lehet?


2009. febr. 22. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
No stress. El fog mulni, csak ne görcsölj.
2009. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lehet csak azért van mert csak arra koncentrálok hogy neki jo legyen?

amugy nincs ezzel gond remélem ezentúl a maszturbáció (és majd a szex) ideje is megnövekszik

de tényleg néha parázok hogy jol cisnálom e a dolgomat :)

2009. febr. 22. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha parázol, kérdezd meg élvezi e. Nem kell félni, segíteni fog, ahogy te is segítenél neki.
2009. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
természtetsen mondtam hogy egits ha vmit máshogy csináljak.. de azt mondta nagyon jol csinálom segitség nélkül is.. csak félek hogy velem nincs vmi rendben.. miért nem állok fel egy idő után amikor ő kényesztet? lehet változatosságra van szükségem?
2009. febr. 22. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló gondjaim, valószínűleg túl feszültek vagyunk. Vezesd le a feszültséget, sportolj valamit vagy ilyesmi. Énis ezzel fogok próbálkozni.
2009. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondjuk az lehet igaz hogy görcsölök, mert mint mondtam soxor előfordult már velem hogy hamar előttem magam ( azért an erre ellenpélda is amikor sokáig birom) és a multkor is amikor verte nekem ugy hörcsöltem hogy nehogy elélvezzek hogy fel se álltam
2009. febr. 23. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
A szexben sokminden agyban dől el. Egyszerűen el kell hinni hogy felállhat, mert amint mondod nincs igazi oka hogy ne. Tehát nincs probléma csak félsz.
2009. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a cipőben járok... és találtál már gyógyírt a problémára? írd le nekem is
2009. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!