Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal lassan két éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lassan két éve vagyunk együtt, 19 évesek vagyunk, július óta élünk együtt. Az elején még rendben volt a szexuális életünk, de az utóbbi pár hónapban kirajzolódott, hogy nagyon eltérőek a szexuális igényeink. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neki a heti egy alkalom is elég, én meg akár naponta többször is csinálnám. Na most, eddig oké, mindenkinek különböző igényei vannak, ez rendben van, de a barátom gyakorlatilag "megtiltja" nekem hogy masztizzak. Nagyon szeretem, ezért mondtam hogy oké, ha neki ez ennyire fontos, akkor nem fogom csinálni. Ez volt kb másfél hónapja, azóta csak 2x nyúltam magamhoz, mert már nem bírtam, de hát ez magamhoz képest hatalmas lépés, mivel régen amikor még nem voltunk együtt kb mindennap csináltam. Ehhez hatalmas önmegtartóztatás kell...:( most meg rohadtul megsértődött ezen, mivel megkérdezte mikor masztiztam utoljára én meg elmondtam, nyilván nem fogok hazudni.

Hogyan tovább? ez így nekem nem fog menni. egyébként ezn kívül viszonylag jól megvagyunk, de hát egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötnie mindkét félnek. Szóval ha ilyen ritkán szeretkezünk, legalább el kéne fogadnia hogy én akkor máshogy elégítem ki magam, és nem pedig "megtiltani". nem? nektek mi a véleményetek?


2009. febr. 22. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éreten hozzáállásnak tartom ezt a barátod részéről. Komolyan üljetek le beszélgetni, mondd meg neki őszintén, hogy neked nagyobb a szexuális étvágyad, mint neki, és kevésnek tartod a heti 1 szeretkezést. Ezért igenis szükséged van arra hogy maszturbálj, és ha nem akarja, hogy előbb-utóbb másnál keresd a szex hiányát, akkor ne szabjon meg neked ilyen kicsinyes tiltásokat. Mindezt tálalhatod finoman is, de úgy gondolom, a sarkadra kell állnod, és kertelés nélkül megmondanod neki a tényeket. A maszturbálás nem bűn, nem azt jelenti, hogy nem szeretjük a párunkat. Velem olyan is volt, hogy a párom előtt nyúltam magamhoz, és nagyon is felizgatta a dolog. És nem azért tettem, mert nem kívántam, hanem annyira felizgatott, ha az 1 órával ezelőtti szeretkezésünkre gondoltam, hogy magamhoz kellett nyúljak. Szóval komolyan beszélgess el a barátod fejével, mert ez nevetséges: vagy elégítsen ki többször is egy héten, vagy pedig maszti. Itt igenis neki kell engednie.
2009. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak megerősítésre vársz, mert el akarod hagyni a barátodat. Én a helyedben ezt is tenném. Ennyi idő alatt már megtudtátok és meg is beszéltétek a problémát, de úgylátszik, hogy ő hajthatatlan. Ilyen kapcsolatban nem lehet élni. Az egy dolog, ha eltérnek az igényeitek, de ő nem lehet olyan önző, hogy nem engedi neked, hogy magadon segíts. Az is látszik, hogy nem szeret téged, mert nem akarja, hogy neked jó legyen, fontosabb neki az önérzete. Fejezzétek inkább be az egészet, mert hosszabb távon te úgy is csak szenvedni fogsz ebben a kapcsolatban
2009. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ó.

Mondd meg neki, hogy te se szeretnéd, hogy maszturbáljon. Lássuk mit reagál.

2009. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Masztizz titokban es nem kell mindenrol tudnia..es akkor neked is jo, neki is es kesz...vagy mond meg neki h valtoztasson a dolgokon....
2009. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen, szükség van kompromisszumokra, de nem ilyen téren! Érzékeltesd vele a probléma komolyságát, hogy ez nem csak hóbort, hogy te annyit szeretnél, mert olyan kedved van, hanem fizikai szükséglet, és ilyen a biológiai beállítottságod, és ezt vegye komolyan, mert nem érzed magad jól, ha nem oldjátok meg! Ha nem tesz semmit az ügy érdekében az sokat elárul róla!
2009. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

száz százlékosan igazad van,ez kisebb fajta önzőség tőle!

Ha nem lehet vele ebben az ügyben zöld ágra vergődni,az akár a kapcsolaotokra is rámehet!!!Kérdezd meg tőle,hogy mit csinálna ha a helyedben lenne,mert a pasik nagy százaléka ilyenkor gondolkodás nélkül félrelép!

mondd meg,hogy nem bírsz magaddal,és hogy csak azért masztizol,mert őt szereted,és nem akarsz félre lépni!

ha ezt nem érti meg,ott kell hagyd,mert ez így fog menni örökké!

2009. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te még szerencsés vagy a hati 1-gyel... Nekem kb. 2-3 hetente jut 1:'(
2010. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!