Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem szeretne a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne a párom óvszerrel szeretkezni?

Figyelt kérdés
Kezdetektől fogva egyszer próbáltuk ki az óvszert, de nem jött be. A párom pénisze lelankadt mire felhúztuk. Utána meg már nem jött össze hogy ismét felállítsuk. Kérlek adjatok hasznos tanácsokat!
2009. febr. 22. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél vagy nem szedhetsz hormonális fogamzásgátlókat, akkor nézelődj itt: [link] Hüvelybe helyezhető készítmények, nem kell gumival szerencsétlenkedni.

Sokmindentől lelankadhat, lehet a méret nem megfelelő, lehet irritálja a bőrét az anyag, vagy csak illúzióromboló, mert sajnos az. Mondjuk olyan helyzetben még nem voltam, hogy egy kis lankadás után nem sikerült visszaállítani, de mindenkinél másképp reagál. Olyanok is vannak, akiknek semmi nehézséget nem okoz.

2009. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez valami speciális eset. De nem hiszem, hogy szervi probléma, és azt sem hogy veled lenne a baj. Szerintem lehet hogy valami negatív élménye van ezzel kapcsolatban. De nem biztos. Lehet, hogy csak simán nem szereti, mint sokan a spenótot vagy bármi mást. És ez a "nem szeretet" akár átmehet undorba is. És talán ezért nem megy neki újra.Amúgy én sem szeretem, meg a párom se, de ennyire azért nem szélsőséges az eset. Tényleg sokkal jobb a nélkül, teljesen más érzés. Szerintem is próbáljatok meg valami másféle fogamzásgátlási módszert. Mi használtunk hüvelykúpot, amit az aktus előtt kell felhelyezni 10 perccel. Ott feloldódik és úgy nyújt védettséget. De ha ezt használjátok, ne vegyetek a gyógyszertárban véletlenül sem tabletta formában, mert az csíp. Csak a kúp a jó. Vagy létezik ma már olyan fogamzásgátló tabletta is, amit havonta egyszer kell bevenni. de erről nem tudok részleteket.

Sok sikert!

Detti 22/L

2009. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
12%
Azért nem akar óvszert használni, mert önző. Az óvszer nem csak a nem kívánt terhességtől véd meg, hanem a nemi úton terjedő betegségektől is. Ha lelankad neki tőle, az csak érzelmi alapon lehet, és ha nem lenne olyan önző, hogy csak arra tud gondolni, hogy "jaj, szegény farkamra gumit kell húzni", hanem eszébe jutna, hogy ha nem ő húz gumt, akkor Neked kell a hormonháztartásod és egészséged veszélyeztető gyógyszereket szedni, akkor nem lelankadna, hanem örül hogy kap puncit. Légy felelősségteljes magaddal szemben és ha nem akarsz családot alapítani, akkor használjatok gumit. Van latex mentes gumi is. Jó szexelést! :)
2009. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem önző és nincs is nála semmilyen baj. Velünk is elő szokott fordulni, hogy a gumitól mind a ketten lelankadunk, mert egyikőnknem sem jó úgy.
2009. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
nekem elmondta a barátom hogy azért nem szereti gumiban csinálni, mert ugy egyáltalán nem "érez" belülről. nem érek közpetlen hozzá
2009. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim azért nem szeretett óvszerben mert azt mondta nagyon rosssz,,olyan mintha zokniba fürdenél,,meg ha nincs óvszer h jobb az érzés vmi ilyesmi lehet az oka.
2009. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Én párom pl nem tud óvszerben elélvezni, nem azért mert nem akar.

Bizonyos pózokban le is lankadt...

meg én is sokszor úgy éreztem, mintha vibri lenne bennem, és éreztem a gumit is.

ezért tablettázok, nagyságrendekkel jobb így. Bár úgyis lepontoztok, hogy tabletta így meg úgy...

2009. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!