Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Kedvesem könnyen kidörzsölőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kedvesem könnyen kidörzsölődik elég hamar szeretkezés közben, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Eleinte nem nagyon volt ilyen problémánk, de már egy jó ideje, a szeretkezés közben könnyen kidörzsölődik a hüvely bejárata. Egyébként eléggé tágnak számít és nekem normál méreteim vannak.
2009. febr. 22. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok sikosítót!
2009. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Használunk néha, viz alaput, de az is megszarad hamar, es eleg kellemetlen ragacsosan...

olaj alaput nem probaltunk meg.

2009. febr. 22. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok ki több fajta sikosítót!
2009. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen nálam is ez volt a probléma. Már előre féltem a szeretkezéstől, mert utána nagyon égett. Mióta együtt élünk, nem nagyon tapasztaltam. Az lett a különbség, hogy akkor csak kb. hetente tudtunk egyszer szeretkezni, most meg persze naponta egyszer vagy kétszer szoktunk. Szerintem befolyásolja a gyakorirás. Ha többször szexeltek, úgymond "bejáratódik". viszont ha ritkán vagytok együtt, elszokik tőle. Ahoz hasonlítanám, hmintha minden alkalommal elveszítené a szüzességét. Persze ez nem mindenkinél van így, nálunk ez volt. Lehet a szárazság valamilyen hüvelyi gomba eredménye is, vagy pl. az idősebb nőknek szokott még kiszáradni, de ez ilyen klimaxos dolog. Okozhatja még valamilyen vegyszer, vagy mosópor, vagy gyógyszer, esetleg egy új fogamzásgátló tabletta. Lelki eredetű is lehet.
2009. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hüvelygombától!Nekem akkor égett csak,szeretkezés közben,pár perc múlva.Abba is kellett hagyni a szexet.Aztán semmilyen szer nem segített,leki okai vannak.Már elég régóta nem jelentkezett,nincs enek ilyen gondok.
2009. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk is előfordul a kidörzsölés és használunk sikosítót, nekünk ez vált be: www.sikosito.hu
2009. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!