Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha hajlamos vagyok a herpeszre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hajlamos vagyok a herpeszre tuti ki fog jönni ha orálisan elégítem ki a barátom?

Figyelt kérdés

Elég sokszor van ugyanis herpeszem a számon és félek hogy ha megpróbálnám akkor tuti kijönne megint. Nemrég ugyanis nagyon durván kijött az egész alsó ajakomon és nem is tudom mitől.

Még nem érzem felkészültnek magam hogy orálissal próbálkozzam de ez is visszatart. Félek hogy tuti herpesszel ébredem. Mit tehetek? Van valami hatékony ellenszer ami megakadályozhatja h kijöjjön?


2009. febr. 21. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
probáld ki és utána tudni fogod ehez nem tudnék jobb választ adni bocsi:S és ha tudod anyiszor csinálhatod amenyiszr akarod(vagy nem)
2009. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés az orál és a herpesz között, mármint hogy attól jönne ki. Max annyi, ha a párod herpeszes, akkor elkapod, vagy ha te vagy az, akkor átadod...
2009. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: én is szoktam a számon sebes lenni, és habár sok mindentől kijöhet, azért átadni csak akkor tudod, ha éppen kijött. Olyan, mint bármilyen más betegség. Ha nem vagy beteg, nem is fertőzöl.

Nem hallottam még ilyenről, h az orális szextől biztosan kijön a seb. Max ha neki is van vmi problémája ott.

22/L

2009. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
upsz, bocs, nem olvastam elég figyelmesen. Igen. Ha éppen herpeszes vagy, átadhatod... De vajon a szájon lévő herpesz átadható a nemi szervre is? :O Az nem két külön fajta? :O
2009. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze az orális szex és herpesz megjelenése. Én is hajlamos vagyok rá, és ha picit is gyengül az immunrendszerem, azonnal kijön egy herpesz a szám bal sarkában. Mikor orálisan elégítettem ki a barátomat sose jött ki, pedig előfordult/előfordul elég gyakran ;)



20/L

2009. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra vigyázz, hogy ha érzed, hogy jön, akkor kerüld el még a csókot is.

Ettől nem fog jobban kijönni.

2009. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szádon lévő herpesz nem fog kijönni az orális szex hatására. Ha kijön utána, az nem attól lesz. Viszont az nagyon fontos, hogy ha kijön a herpeszed vagy érzed, hogy ki fog jönni, nem szabad sem csókolózni, sem orálisan szexelni, mert akkor akár a barátod péniszére is átkerülhet. De amikor nincs kint a herpeszed, ettől nem kell tartanod, az orál szex nem fogja felerősíteni. Nekem eddig soha nem az orál hatására jött ki.
2009. febr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én olvastam egy cikket ami azt írta h a számon is kijöhet konkrétan az orális szex hatására...és ha igen akkor sajna hanyagolni kell a dolgot...:(
2009. febr. 22. 10:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!