Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek? ! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? ! A baratnom nem tud elelvezni, es nem is erdekli a dolog. Nem kivanja a szexet. Pedig azt mondja jol esik ha szeretkezunk de en ne foglalkozzak vele ha nekem jol esik.

Figyelt kérdés
Volt nekem mas baratnom is rajta kivul kivel a sex jo volt. A mostani baratnommel 2 eve vagyunk egyutt.1 ev utan fekudt le velem 19 evesen minden nagyon jo jobb nem is lehetne kiveve a szexet.Nagyon szeretem szeretkeztunk kb havi 5,6 de akarhanyszor is mindig en kezdemenyeztem o soha. Azt mondja nagyon szeret senkit nem fog tobet igy szeretni mind engem de valahogy nem kivanja a sexet. Es soha nem is elvezett el. Az onkielegitest sem probalta.Egyszeruen nem tudom mit csinaljak de nem erdekli a sex. Nagyon szeretem de mar ugy kivanok egy jot szexelni ahol nem csak en elvezem.Nem szereti ha csiklojat izgatom nem engedi oralisan probaljam hatha elelvez.es faj neki ha ujjalom pedig finoman csinalom 1 ujjal vagy csak nem szereti nem tudom.Kutyapozban pedig azt mondja lealacsonyitoan erzi magat. ha szeretkezunk azt mondja azt elvezi de nem latom rajta hogy jol esne neki.nem tudom mit csinaljak.az utobbi 1 honapban nem szexeltunk nincs kedvem hoza latom nem erdekli es valahogy a kedvem elmegy.O azt mondja o megvan szex nelkul nem erti engem miert erdekel ha nem megy el!nem akarom megcsalni sem szakitani de mar egyebre sem tudok gondolni. segitsetek.
2009. febr. 21. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy korábbi traumája, volt ezzel kapcsolatban rossz élménye, vagy nem tudja magát teljesen elengedni, esetleg fél valamitől. Ha tudtok őszintén beszélgetni, akkor ne félj megkérdezni őt is, hogy miért van ez! Kérd meg őt, hogy ő vezessen, hogy ő mondja meg, mit szeretne, hogyan szeretné. Ha van póz, amit szívesen kipróbálna veled, vagy valami más módszer. Ha nem ujjal próbálnád, hanem csak simogatnád... Oldjátok meg közösen!
2009. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kerdes iroja: a baratnom velem vesztette el a szuzesseget.elettem csak 1 baratja volt az sem komoly:
2009. febr. 21. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, vannak ilyen emberek, mindenki más. A páromnak elég havi 1-2 szex (ffi) és én nem szoktam elmenni normál szex közben és ez ŐT nem zavarja, pedig nem egy bunkó, önző ember. De már engem sem zavar. Megkértem, hogy elégítsen ki a kezével és azt megteszi. Ugyanez a szöveg volt nálunk is. Engem nem zavar, mert ha minden más szempontból jó a pároddal, ez nem lehet akadály. Próbálkozzatok új pózokkal, hozakodj elő a szex témával újra és újra, hogy érezze, neked ez fontos (nincs abban semmi rossz!). Ha nem változik, el kell döntened, hogy vagy megszokod és elfogadod, ahogy van vagy mást kell keresned.
2009. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A barátnőd nem izgul fel. Ezért fáj neki, ha ujjal próbálod kielégietni. Amúgy is érzékenyebb lehet és valószínűleg gátlásos is. A nők nagy része úgy szeretkezik, hogy igazán nem adja oda magát. Szerintem a Ti esetetkben is erről lehet szó. Testben veled van, de igazán akkor fogja élvezni a szeretkezést, ha eléred, hogy teljesen feloldódjon melletted. Talán a hely ahol csináljátok feszélyezi (gondolom nem saját lakásban laktok, hanem még szülőkkel s talán fél, hogy rátok nyitnak...) Rengeteg oka lehet annak, milrt nem oldódik fel, de a lényeg: azért nem élvezi, mert feszült. Ha fontos Neked, akkor ne hagyd hogy beforduljon, mert minél több ilyen élménye van (szexeltek, de neki nem élmény), annál kevésbé fogja élvezni a szeretkezést.
2009. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
meg korai, en 17 eves voltam amikor a mostani baratomman elvesztettem a szuzessegem, most 22 eves vagyok, es most egy par napja sikerult elernem eletem elso huvelyi orgazmusat..tehat 5 ev kellett hozza..amugy nekem csiklo orgazmusaom mindig is volt, es szex kozben izgattam a csiklom es ugy elevztem el...tehat a tanacsom: TURELEM HUVELYI ORGAZMUST TEREM
2009. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!