Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy spontán orgazmus?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, akkor engem tegnap egész délután az "gyötört", ahogy ma is.
2009. febr. 21. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de elég ritka, nagyon különös lelkiállapot kell hozzá. Nekem egyszer volt, és egyik barátnőm is beszámolt már hasonlóról. Mindkettőnk esetében egy katartikus lelkiállapothoz köthető, ami így csapódott le.

De egyikünknél sem tartott egész délután. Pár perc, plusz utóhullámok. Nem tudom, Téged mi gyötörhet, de lehet, hogy ez nem az, hanem pl. nagyon fel vagy izgulva.

2009. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Ha hosszabb ideig fennmarad, és naponta sokszor előfordul, akkor betegség.

2009. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak tegnapelőtt meg tegnap volt olyanom!
2009. febr. 21. 17:03
 4/8 A kérdező kommentje:
ma már csak egyszer éreztem
2009. febr. 21. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, h orgazmusnak lehet -e nevezni, de belőlem is csak egyszer váltott ki ilyet a párom. Msnen beszélgettünk, mégcsak nem is ilyen témákról, viszont ahogy látott kamerában, beírt vmit, egy régi áhított vágyamra, amiről nem is tudott. Ez olyan állapotot idézet elő bennem, h még ma is beleremegek...

Szóval létezhet.

2009. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Már elmúlt? Kár, mert épp el akartam kérni a számod. :-D
2009. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Létezik nekem elég gyakran van most is volt egy előző kérdésben leirtam hogy mitőől van... lehet hülyén hangzik de ez az igazság! /akkor van spontán orgazmusom ha kakilnom kell vissza tartom ülök a székemen és előre dölök kihúzom magam , jobbra, balra, előre, hátra mozgok picit, jön az érzés ami kb 10 másodpercig tart és megtudom ismételni nemis 1x./ 13-14 évesen volt először még nem sexeltem anál...és 15 évesen vesztettm el a szüzességem!:) sziasztok 18/L
2010. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
és ez mi lehetett hogy kb. 13 éves koromban egy vásárló központban voltam és csak így megyek nézelödök,egyszer csak olyan érzés fogott el mintha elélveztem volna,de közben nem gondoltam semmire,ez miért lehetett vagy mi volt ez ?
2010. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!