Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csináltatok már gruppent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már gruppent?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Hogy a pics@ba ne? Csak azt! Azért élek!
2009. febr. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Én egyszer csináltam.... kicsit el lett sózva, de ehető maradt. Párom mondta, hogy kicsit le is kapta az alját, de szerintem az úgy finom, mikor ropogós...


És volt ugyanilyen nevű halunk is. Egyszer szült. Mire észrevettem, megette pár kicsinyét.


Illetve a Grupi (Groopie) az a nő, aki odaszegődik egy együttes mellé, és mos rájuk, vasal nekik, eteti őket, és bele tud üríteni mindegyik tag....általában. Na, talán ez kapcsolódik legjobban az EGÉSZSÉG topichoz, mert ez nem az....


(Ha megnevettettelek, tessék adni a pontot, mert ezért most tuti, le leszek pontozva.... köszönöm...)

2009. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
persze igen,,,,és nan jó..nekem el hiheted:P
2009. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem, csak Grippent!
2009. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Még nem, de rajta vagyok a projekten! Az nem derült ki, hogy Te csináltál-e már, vagy tervezed és ha igen, miért, hogyan, hány személlyel, stb.
2009. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok, és már volt benne 1x részem, persze 2 pasival. Nem bírnám elviselni a 2 nő 1 pasi felállás. Szerintem ha lány az illető neki az jó, ha 2 férfi kényezteti (ETTŐL A 2 FÉRFI NEM HOMI, ŐK NEM CSINÁLNAK EGYMÁSSAL SEMMI, CSAK A CSAJJAL), persze a pasinak meg fordítva. És nem vagyok az az osztozkodós típus.
2009. febr. 23. 19:06
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Azt talán hagyjuk, hogy te milyen tipus vagy :))
2009. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

- A feleség - férj - a férj legjobb barátja felállásban. Nagyon tetszettek ezek az "öszejövetelek", annak ellenére, hogy kíváncsi és nyughatatlan feleségem akarta a barátomat kipróbálni, és így gyakorlatilag átengdetem Őt.

Valószínűleg Ő is élvezte, különben nem csináltuk volna éveken keresztül. A barátom pedig egy mázlista volt.

2009. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen! Idén nyáron, 3 lány 3 pasi...remek vlt! hmmm... a három csaj velem egy idős volt 17 éves, a pasik meg: 20,22, 19
2010. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

háát én nem tudom...sajnos elég egy korcs világban élünk...manapság mindenki szexel mindenkivel:S

és az még egy dolog...de hogy még másnak az orrára is köti...

Az már ciki...


Nekem a szex mindig is az a különös kapcsolat lesz ami csakis két ember közt jöhet létre...De már néha kezdem azt hinni engem néznek az emberek hülyének :S :S



22/L

2011. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!