Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi történik mikor a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik mikor a párom belémélvez? A sok sperma bennem marad és felszívódik?

Figyelt kérdés
eddig csak óvszerrel szerekztem. már szedek fogamzásgátlót, kiváncsi vagyok milyen érzés.
2008. febr. 4. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát,akkor próbáld ki!

sokkal jobb érzés gumi nélkül,de amikor vége van,utána nekünk(lánynak) a rosszabb,mert kifolyik.olyan mint amikor a vér folyik,de nem rossz,csak macerás.(nekem)gondolom marad bent is,de gyógyszernél az nem számít!ugyhogy legyen kézközelben zsepi.mondjuk nekünk van egy "olyan" törölközőnk.

2008. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát a spermiumok nagyrésze kifolyik.Persze nem mind,van amelyik bent "meghal".Úgy tudom h nem szívódik fel....Milyen tabit szedsz?
2008. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem marad benned, kifolyik, úgyhogy készülj úgy, hogy eláztatod utána a lepedőt, vagy ami alattatok van.
2008. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
novynette-t szedek és köszi a válaszokat
2008. febr. 4. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nah azért mind nem folyik ki. nagyon sok, de egy rész bennt marad, mert KERESNÉ az utat, hogy megtermékenyüljön. ott bennt elhal, és a szervezetedből fokozatsan távozik, de azt te már nem érzed. amugy furi érzés, mert amikor a fiú kihúzza akkor utánna érzed, ahogy golyik ki. most már te is kipróbálhatod.
2008. febr. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van olyan hogy még néha-néha másnap is jön ki belőlem egy kicsi. De mindez minden semmi ahhoz képest amilyen az egész!:) Ha egyszer kipróbáltad gumi nélkül már nem akarod többet azzal csinálni...:)
2008. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek...az előttem szólóval...Gumi nélkül???Wáááá

Semmi nem fogható ahhoz az érzéshez.Nem akarom ismételni, de fogom, a sperma egy része(többsége)kifolyik.

2008. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagy része kifolyik.de nem véletlenül kell fogamzásgátló, mert van ami továbbjut a méhbe és megtermékenyíti/megtermékenyítené a petesejtet.
2008. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van még egy elég nagy különbség - az érzésen kívül:

a sperma olyan hormonokat is tartalmaz, amelyek bizonyítottan jókedvet okoznak a nőnek! No persze maga az aktus is :-) - de ezek a hormonok még külön! Egy részük nem folyik ki, hanem felszívódik. Óvszeres, és anélküli kísérletekel derítették ki...

2008. máj. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!