Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és egy 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és egy 20 éves barátom van. Mikor lefekszünk egymással akkor én soha nem megyek el, ő mindig. Mit csináljunk, hogy én is elmenjek? Vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Beszéld meg vele hogy az előjáték legyen sokkal hosszabb és talán utánna jobb lesz vagy próbáljatok ki több pózt és meglátod majd megtaálod azt amiben jól fogod érezni magad!
2008. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
veled nincs baj,sztem.eléggé fel vagy izgulva?tényleg hosszabb előjáték kell,és ne olyan durr bele legyen,hanem lassu,érzelmes,erotikus,és fog sikerülni.meg a lányoknak több idő kell.
2008. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Beszéld meg vele. neki is jobblessz, ha te is élvezed a dolgot. azt, hogy valami najod van, azt kizártan tartom, valszeg csak nem vagy ellazulva rendesen. talán már görcsölsz is sex közben, hogy miért nem, meg mit hogy. nyugi. majd csak...
2008. febr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő élvezi a hüvelyi szexet.Sőt szerintem a többségnek segítség kell pl.a csikló izgatása szex közben.Ismerek olyat akinek így sem megy ő úgy oldja meg,hogy először kielégíti a pasija kézzel,orálisan,egyéb segédeszközökkel,kádban vízsugárral stb...utána szexelnek egy jót amég a pasi is elélvez.Sok férfi tud önző is lenni,még fiatal vagy majd megtapasztalod.De ha szeret akkor arra törekszik,hogy neked is jó legyen,neki könnyebb.
2008. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, nekem 25 eves koromig nem volt orgazmusom. Elveztem a szexet, de az a bizonyos "extra" hianyzott belole. Aztan megismerkedtem a jelenlegi parommal es most mar minden rendben. Idovel, ha majd kicsit jobban megismeritek egymas testet, esetleg sajat magad, biztos vagyok benne, h ossze fog neked is jonni. Remelem, h minel hamarabb :-)
2008. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!