Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nőnek nem megalázó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek nem megalázó, ha orálisan elégiti ki a párját?

Figyelt kérdés

11 hónapja van barátom, és minden oké a szex-szel. Orálisan is szoktuk egymást izgatni.

Végülis élvezi ő is meg én is.


2008. febr. 4. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha én akarom őt orálisan kielégíteni, az nem megalázó. Ha viszont ő erőlteti rám, akaratomon kívül, na az már igen.


Ugyan miért lenne megalázó kényeztetni a férfit akit szeretek??? Hiszen ő is kényeztet engem. Vagy a férfiaknak megalázó, ha a kedvesét orálisan elégíti ki????

2008. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten akarják, akkor miért lenne megalázó? Ezt csak a maradi gondolkodású emberek mondják! Mint azt is, hogy kutyapózban milyen megalázó és kiszolgáltatott a nő! (Akik így vélekednek, azt sem tudják mi fán terem a jó szex!)

Nekem személy szerint a kedvencem!

2008. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Csak kiváncsi voltam hogy ki hogy van ezzel.Én szerintem a kutya póz a legjobb:)
2008. febr. 4. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel sem megalázó. inádom látni amikor a barátom élvezi amit csinálok. Sokszor mondja is, hogy isteni. meg ijesmik, ugyhogy az lenne maglázó, hogyha amit csinálok azt közömbösnek veszi. de ez nekem az egomat inkább növeli
2008. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legjobb dolog,amikor láthatod,hogy életed szerelme élvezi azt amit csinálsz neki,legyen szó bármiről...becsukja a szemét,mosolyog,és egyszerűen te már azt élvezedmhogy láthatod őt így...én így vagyok ezzel...de mindenki más.Szerintem nem megalázó.
2008. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
hát nemtom nah.. az én barátom azt mondta hogy nem birna a szemebe nézni ha én megtenném neki... a szexben a kutyapózt imádjuk... meg minden extrémet kipróbálunk..de az orállal ő igy vélekedik... nemmintha én nagyon akarnám...:)
2008. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj már!

Ha már itt tartunk: egy pasinak nem megalázó, ha kinyalja a barátnőjét? Ennyi erővel!

2008. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NEM MEGALÁZÓ!MI A BARÁTOMMAL VAN AMIKOR NAPONTA 2-3SZOR ELJÁTSZUK AZ ORÁLIS SZEXET,ÉS CSAK ESTE FEXÜNK LE...ÉN RÉGEBBEN MEGALÁZÓNAK HITTEM HA MEGFOGAT KÉT KÉZZEL A FEJEMET ÉS ÚGY CSINÁLTAM NEKI,DE MA MÁR ÉN MONDOM NEKI,MERT TELJESEN BEINDULOK ETTŐL!:)
2008. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha idegenkedsz tőle, vannak pozíciók, amelyek jobbak:

fektesd a hátára, és vedd a kezedbe az... irányítást (is). Oldalról helyezkedj el... akkor tudja simogatni mondjuk a melled közben. Ez így egyáltalán nem megalázó helyzet. Nézz a szemébe időnként: ettől is teljesen beindul :-)

2008. máj. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!