Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Multkor megengedtem a barátomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Multkor megengedtem a barátomnak hogy az arcomra élvezzen. Nekem nem jött be a dolog, de ő nagyon élvezte. Azóta folyton cukkol (de aranyosan, kedvesen) hogy "mi van te kis g*ci? " eleinte még nevettem de most már idegesít.

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy hagyja abba,de folyton ezt csinálja.Vajon mit gondolhat így rólam?Miért csinálja?
2009. febr. 18. 19:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szó sincs arról hogy rám kellett ezt erőltetnie.Én abszolúlt benne voltam a dologban és így utólag nem bántam meg.Megbeszéltük ezt és most már poénként is fel tudom fogni,csak eddig elbizonytalanodtam.Azt mondta hogy nem bántásként vagy megalázásként mondogatta,hanem mert még sose volt olyan csaja akivel extrémebb dolgokat is kipróbáltak.De köszönöm a hozzászólásokat.
2009. febr. 19. 22:05
 12/12 anonim válasza:
Én a helyedben szimplán nyakszirten rúgnám és hidd el, abba fogja hagyni! :)
2009. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!