Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Múltkor együtt voltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor együtt voltam egy csajjal, és óriási orgazmusom volt. Szerintetek neki is jó volt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerint_em (-.-) ha már orgazmusa volt akkor csak jó volt már neki!!!Mért mit gondolsz az orgazmus minek a jele?
2009. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért így írtam, mert különben problémázik... amúgy E/1be írtam az orgazmust, nem?
2009. febr. 18. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Abból hogy neked nagyon jó volt még nem derül ki, hogy neki milyen volt. Ha egy kicsit részleteznéd a körülményeket esetleg, meg hogy pontosan mi is történt akkor talán megtudnánk mondani. De így gyanús hogy nem :D
2009. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért ha valakinek van ötlete, akkor írjon! De lehet, hogy inkább tőle kérdezem meg, ha ti nem tudjátok.
2009. febr. 18. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
oké, tehát nekünk tudnunk kéne hogy a lány elélvezett-e?! TE voltál vele, neked kéne tudni hogy jó volt e neki. Azért azt csak látod rajta ha élvezi, nem?
2009. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt neki jó. Ha élvezte volna, azt biztosan észreveszed, és nem vadidegeneket kellene megkérdezned, akik csak annyit tudnak, hogy neked jó volt (de még azt sem, ki vagy te)
2009. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
JA szerintem sem volt neki jó mert akkor most nem kérdeznéd!!!!
2009. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Már bocs, de nem velünk csináltad, hanem vele, úgy hogy tőle kellene megkérdezned, nem de?
2009. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meg kell kérdezned hogy a partnerednek jó volt-e, még van mit tanulnod. Sajnálom de így gondolom..
2009. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó volt neki, hiába oltotok
2009. febr. 19. 21:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!