Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden nő ilyesmit érez, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyesmit érez, ha orgazmusa van? :"egész testet elöntő érzés, hullám, forróság. Remegés. Nagyon szapora légzés, Bizsergés mindenhol és a hüvelyizmok összehúzódása. "

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert nekem nincs org-om, csak vmiféle jó érzés, de az nem ilyen.Nincsenek ezek a jelei.
2009. febr. 18. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erőteljes méhösszehúzódásaim szoktam lenni, ami nagyon kellemes. :D
2009. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A test érzései hasonlóak, igen, de nekem " fejben" van orgazmusom. Mintha sok kis szikra lenne a sötétségben, egyre gyorsabban, és a végén hirtelen egy robbanás. Szerintem ezt sokat kell gyakorolni, mire mindenki rájön, neki hogyan nyilvánul meg a " sokk" :)
2009. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az inkább hüvely, nem méh. Az kicsit feljebb van :D A méhed izmai akkor húzódnak össze, és ernyednek el, mielőtt megjön a menstruációd. És tudjuk, hogy az nem éppen kellemes érzés.

Hüvely összehúzódás sokszor egymás után, eleinte erősen szaporán, pár mp múlva ritkábban és lágyabban. Bizsergés is jellemző. Szapora légzés az embertől függ, ha előtte pl. csak a srác mozgott, akkor inkább neki lesz szapora, nem a csajnak :) Persze a "felfokozott izgalmi állapot" miatt mindenkinek megemelkedik a pulzusa, a légzésszám is, de nem szembetűnő a változás. Orgazmus közben az emelkedettnél is szaporább lehet picit :)

2009. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van, akinek nem ilyen erősek az érzései?
2009. febr. 18. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Van:)
2009. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy van. nem minden orgazmus ilyen erőteljes, vannak kisebbek és nagyobbak is.
2009. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mit érez az,akinek kisebbek az érzései?
2009. febr. 18. 15:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokáig tartott h végre legyen orgazmusom!Mindenki mondta h ezt meg kell tanulni,de nem értettem h hogyan!A mostani párommal sikerült végre elélveznem,sőt egyáltalán a szexet élvezni.Én is gondolkodtam milyen lehet ha vki elélvez,de amikor megtörtént tudtam h az az!Én úgy érzem(szinte látom a fejemben amikor elkezdődik)mélyről indul és egy forróság tölti el az alsó felem,érzem ahogy lüktetek és összehúzódok...nagyon jó érzés...
2009. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem nem önti el az egész testem, a hasam alsó felében érzem mindenhol a hüvelyemig kiterjedően, és igen, ritmikus összehúzódások is vannak. a forróság érzés is stimmel, de én nem forróságnak mondanám, csak jobb szó nem jut eszembe: DD
2009. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14:37-ESNEK. Azok Méh összehúzódások. Ez már biosz és ez azért van, hogy ha kis katonák vannak ott, akkor a méh ezzel a ritmikus összehúzódással szippantsa be a tömeget ;o)

Nekem az orgazmus néha ilyen néha. Amikor nem olyan nagy durranás, akkor csak úgy na ja... volt valami, nem volt rossz... mivel éltem már át nagy bummot, azt nyílván jobban várom :o)

A kicsi az olyan...hm, az úgy szétárad a testemben, de nem forróság hanem olyan kellemes érzés hullám a nagy meg... na az szétszakít :o) basszus most jövök rá ezt az érzést le sem lehet írni... :o))))

2009. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!