Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék intim borotválko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék intim borotválkozáskor mintákat, formákat csinálni? Milyen ötletetek lenne erre?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy formára borotválod.Mondjuk egy csillag vagy ilyesmi
2009. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, hogy formára kell borotválni! Csak kicsit nehézkes úgy,hogy ne legyen "csálé" a végeredmény:)
2009. febr. 17. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én elörerajzolnám...pl tolal, halványan utána meg leszedem.....jah és kis tükörrel nézném a végeredményt:)
2009. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szakallformazoval is lehet, csak cserelj benne fejet. szerintem a tengeri csiko a tuti. bar azt egyedul kisse necces.
2009. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm úgy csinálta, hogy borotvával a nagyját, utána csipesszel.
2009. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! Teljesen lecsupaszítottam, majd vártam pár napot, malyd kicsit kinőtt, majd szív formát vágtam ki papírból, körberajzoltam tollal, és körbeborotváltam, aztán lemostam tollat! De jó! Olyan szép lett!!! Remélem pasinak is tetszeni fog!
2009. febr. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!