Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vagy mivel kezdjuk el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy mivel kezdjuk el?

Figyelt kérdés
Most csutortokon jon hozzánk egy jó barátnom és már megbeszéltuk hogy szeretnénk kiprobálni egyes mást, mivel nincs tapasztalatunk szexuális téren. Nemtervezunk behatolást csak úgymond "felfedezotúrát" de az a probláma hogy még egyikunk se csinált ilyet és tanácsokat szeretnék kérni hogy hogyan kezdjunk hozzá mert mindketonknek vannak gatlasaik és ezeket felkéne oldani valahogy(mivel kezdjuk, hogyan stb). Tisztában vagyok a védekezés módjával és a kockázatos dolgokkal is. (o 18 én 17) Elore is koszi !!!
2009. febr. 17. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csokolozás, aztán simike itt és ott kis idő mulva azon kapjátok magatok h nincs rajtatok ruha;)
2009. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyet ertek!
2009. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
simogasd az egész testét....mindenhol elsör ruhán keresztül(na nem 3 pulcsi) aztán benyulsz a polo alá majd ugyanez a fenekénél.....aztán miután a felsőruházat lent van ugyanez fehrnemün kereszttül....ha az is lent van akor puszika..mindenhol...aztán csak feltaláljátok magatok:)
2009. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjetek bele egy mély,érzéki csókcsatába közben simogassátok egymás testét.akár suttoghatsz halk szavakat is a fülébe az sokakat beindit.Csókolgasd a nyakát!MAjd egyre kevesebb ruha legyen rajtatok.(Egymásról vegyétek le)

ÉS végülis egész végig simogatás legyen,akár az intim részeknél is.

De ezt nem igazán jó igy előre megtervezni,szerintem

2009. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemakarom elore eltervezni csak legyen azért elképzelésem, az biztos hogy beszélgetéssel fogom kezdeni csak utána nemvoltam biztos benne hogyan :D. Nagyon koszi az eddigi válaszokat és még johetnek :D
2009. febr. 17. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

1. Ha olyan szégyenlős és gátlásos lennél, nem 1 "idegennel" pettingelnél életedben először, hanem a pároddal.

2. Ha az 1. feltétel teljesülne, magad is tudnád, mit kell tenned, mert minden jönne magától, mert szívből jönne, nem pedig kíváncsiságból. Egyáltalán nem lesz így olyan élvezetes. De te tudod, mit csinálsz...

2009. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A gátlásaidból és a tapasztalatlanságotokból ítélve,még szüzek vagytok gondolom.Lehet h Neked nem okoz majd nagy traumát ha vmi nem épp úgy sül el, v a csajnk nem mey vmi,de egy lány életébe sztem elég fontos,h egy pettinget is úgy éljen meg h akit szeret azzal történjen meg.Kiváncsiságból sztem nem érdemes.Menjetek el inkább egy buéiba és ott ismerkedjetek,tuti h az ott megismert lánnyal neked is könnyebb lesz majd pár hónap múlva.
2009. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!