Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az anál sex az fájdalmas?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál sex az fájdalmas? Mert én ki szeretném próbálni, de kicsit tartok tőle!

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a partnered kelloen oda figyel rad akkor nem fajdalmas. Adjatok meg a modjat, es vegyetek sikositot.
2009. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Először szinte biztos hogy fájni fog,ezért is használjatok síkosítót!Többszöri alkalommal van akinek enyhülnek a fájdalmak,sőt jó érzés lesz de vannak akiknek továbbra is túl szűk marad a lyuk igy nem probálkoznak.De legyetek azért óvatosak ha elsőre nem sikerül ne erőltessétek.Nehogy,megrepedjen vagy valami.
2009. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
66%
Igen, fáj. Síkosító nélkül nehogy megengedd.
2009. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a többiekhez, és kiegészíteném azzal, hogy azért azt is tudd, hogy gátszakadást is okozhat, ha nem vigyáztok. És utána a fiú azonnal mossa meg a péniszét, vagy cseréljen gumit. Ne engedd, hogy análból minden tisztálkodás nélkül vaginális vagy orális legyen. Elég nagy a fertőzés veszélye.
2009. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem ugy ment, hogy elöször belültem fentröl a péniszbe, és tövig csúsztam benne. ELöször nagyon kicsit fájt, de teljesen magam irányihatom igy a dolgot. Aztán amikor már tövig benne ülök a péniszben, kb 1-1,5 perc után egyszerüen kivánom, hogy dugják a popsimat, és akkor minden pozicióból megy, hátulról, elölröl, oldalrol....Hajrá! Jah és persze kell sikositó!
2009. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első pár alkalom fájdalmas, de ki lehet bírni...

A lényeg, lazítsd el magad, semmiképp ne görcsölj, mert az izomösszehúzódást eredményez. Először ne durr bele bumm módjára csináljátok, hanem a párod szakítson időt rá, hogy simogathatja a lyuk környékét, ezzel ellazítja az izmokat, és sok kellemetlenségtől óvjátok meg egymást.:)

Síkosítót használjatok,ne sajnáljátok:)

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat tágítjátok előtte, és odafigyeltek, nem kapkodtok, akkor nem fáj. Ha kicsit is fáj, szólj neki, ez nem a hősködés ideje!
2009. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Milyen sikosítót ajánlatok?


Nemrég vettem Durex óvszert és mellé kaptam 2 csomag sikosítót!


Durex play (pleasure enhancing warming lubicant)


...de nem tudom, nekem nagyon égetett a hüvelynél!


Vélemény?

2010. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!