Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Újra szól a hatlövetű - avagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra szól a hatlövetű - avagy az a bizonyos második erekció?

Figyelt kérdés
Halihó! 18 éves vagyok, sacperkábé 1 hónapja kezdtem el aktívan szexuális életet élni (partnerkapcsolat). Első komoly kapcsolatom, az első, akivel lefeküdtem. Namost, a múlt hét végén, szombat hajnalban történt egy rettentő jó kis dolog a kocsimban, a lényeg annyi, hogy egymás után 3x sikerült újra felizgulnom. Akkor kábé már egy hete nem szexeltünk, és teljesen fel voltam már spanolva. Most viszont, tegnap is volt szex, ma is volt, tegnap időszűke miatt csak egy menet, ma is csak egy, mert sajnos nem jött össze másodszorra. Szóval, valaki tudja e, hogy hogyan is működik az, hogy feláll e mégegyszer, miután már elélveztem? Lehet, hogy egy nap pihenő után még nem termel a szervezet elég cuccost, hogy menjen többször is? Vagy csak nem vagyok hozzászokva, hogy ilyen sűrűn csináljam? A barátnőmmel semmi gond, kívántam is nagyon, de sajnos a brokinak úgylátszik elég volt. Vélemény?
2009. febr. 17. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bár, én lány vagyok, találkoztam már ilyen problémával, igaz egy hét intenzív szex után (minden nap többször is). A hét vége felé már nehézkesen maradt merev, hiába kívántuk egymást :) Cuccost termelsz 10 perc alatt is, az szerintem nem függ a merevedéstől. Egyszerűen elfáradt a broki, lehet, hogy ha 1 órával később próbáljátok újra, akkor ment volna másodjára is. Egy kis szünet azért kell a két aktus között. Fél - 1 óra pihenés lehet segítene :)
2009. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint vannak ilyen napok és vannak olyan napok :) Nagyon köszi a választ, mindazonáltal várom más emberek véleményét is! A kérdező voltam.
2009. febr. 17. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

hát szerintem a két menet között várjatok egy kicsit (időközben pl. kényeztetheted a barátnődet), és menni fog. És a gyakorlás is segít. :)

2009. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én barátom is ilyen! Mi8 már egy éve vagyunk együtt. Neki egymás után akár 3szor is...De nála ez mindennapos.Szóval csak rajtam múlik minden mert akármikor tudjuk csinálni.Szerencsés vagy te is!!!
2009. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és tök hasonló helyzetben, mint te:) 18 éves vagyok és kicsit több mint egy hónapja vagyok én is aktív ezen a téren:) Mi múltkor rekordot döntöttünk, 5ször sikerült egymás után akcióba küldeni a párom brokiját, bár a végén már nem bírta olyan sokáig... A lényeg sztem h pici szünetet hagyjatok közötte. És a barátnőd is sokat segíthet az újbóli felállításban... Biztos van olyan pontod, ami nagyon érzékeny az ilyesmire, ha a barátnőd azt megtalálja akkor akármilyen fáradt is az a broki, harcra kész lesz;)
2009. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom is küzd a problémával. Régebben még egymás után is ment neki, igaz, második szex már majd egy órás volt. XD De mostmár nem akarja utána még egy órával sem. :/ Inkább mondja, hogy még várjunk vele, engem meg ez annyira bánt. :( És hát ezért nem egyszer nagyon rosszul is éreztem magam. Nem gondoltam, hogy egy fiú fog nemet mondani egy lánynak. Pláne nem nekem. :S Szóval igen. Nálam is fennál a kísértetiesen hasonló probléma. :(
2009. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!