Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » MIért van az, hogy a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van az, hogy a barátomnak nem megy velem a szex minden jó, csak ha behatolásról van szó, akkor már "lelankad"miért? Miért nem megy neki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Gumival csináljátok? Hány évesek vagytok? Kicsit több infót adj meg légyszi :) Egyébként ennyiből arra tippelnék, hogy túlságosan izgul és nagy a megfelelni akarás...
2009. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Én 21 egy párom 26 és 2 hónapja vagyunk együtt,de még én szüz vagyok de 3szor volt lehettöség arra a pettiongelés meg volt!!Elöször mi is a gumira gondoltunk utánna vénynélküli gyógyszert használtunk 3 alkalommal de ekkor sem ment neki pedig gumit nem használtunk!MOndta h nem akaja h fájon meg h nekem jó legyen az a lényeg számára!!
2009. febr. 17. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem tényleg az állhat a dolgok mögött, hogy még nem tud kellőképp ellazulni, talán fél, hogy neked milyen lesz majd, és hogy el ne szúrjon valamit... pont ezért nem sikerülhet... próbáld még jobban ellazítani, legyen olyan hely és időpont, ahol és amikor biztonságban érezheti magát (pl nem nyithat rátok senki), és esetleg mikor lelankad neki vedd kézbe a dolgokat, és verd neki picit lassan, esetleg helyezd be magadnak.. sztm tuti menni fog a dolog egy idő után így.. :)
2009. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm/jük szépen!!
2009. febr. 17. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom nagyon izgul.Vegyetek sikosítót,kenegesd be szépen neki,hátha oldja a feszültséget
2009. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Biztos impotens,vagy bu*zi! xD
2010. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!