Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van fájdalmam az orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van fájdalmam az orgazmus közbe és után? Lehet hogy pszichésen a rossz szexuális élmény miatt?

Figyelt kérdés

Decemberbe veszítettem el a szüzességemet, úgy hogy igazán nem is akartam, de annyira szerettem a pasit, és olyan hiszékeny voltam hogy hagytam magam. Nagyon fájt az első, a második pedig már ugy történt hogy hólyaghurutom volt, emiatt még fájdalmasabb volt minden, és az illető nem értette meg hogy nekem fáj, és nem hagyta abba, majd az aktus után végleg elhagyott engem.

Több mint egy honapig nem kívántam a szexet, kb 2-3nappal ezelőtt kezdtem el ismét masztizni, de ahogy orgazmusom lesz iszonyatosan szúródik a petefészkem körül, meg még utána is 2-3percig.


2009. febr. 16. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos: ki lett normálisan kezelve a hólyaghurutod? úgy értem, elmentél vele urológus szakorvoshoz, tenyésztett vizeletet, megnézte e a hólyagodat ultrahangon, kaptál antibiotikumot? ha nem, sajnos elképzelhető, hogy szövődményként ráhúzódott a gyulladás a petefészkedre. a hólyaghurut nem játék, sajnos sokan elbagatellizálják azzal, hogy otthon kúrálgatják.

sztem haladéktalanul fordulj urológushoz, vagy nőgyógyászhoz.

2009. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, de az egy idiota volt, igaz h írt kigyogyszert, de semmi vizsgálat.. már beszedtem 4féle gyógyszert..
2009. febr. 16. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor menj másik orvoshoz!

Először ezt ki kell vizsgálni,és ha lekileg is maradtak sérülések amiatt is fájhat,de én inkább a petefészekre gondolok,valami nincs ott rendben!Alap állapotban nem érzel semmilyen tompa vagy szúró fájdalmat?

2009. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magadtól nehogy gyógyszereket szedj! ezzel azt éred el, hogy az összes létező antibiotikumra rezisztenssé válnak a kórokozókm amik a gyulladásod okozzák, és semmi sem fog hatni!

orvos, ismét, méghozzá nagyon sürgősen. a majdani teherbeesésedet kockáztatod!

2009. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én onnan gondolom hogy nincs baj a petefészkemmel, hogy máskor nem fáj, csak akkor..ezért gondolom hogy lehet lelki oka van, mert nagyon megviselt a dolog...
2009. febr. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!