Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pénisz mérete örökletes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisz mérete örökletes?

Figyelt kérdés
Ha az apa pénisze nem nagy méretű, mennyi az esélye a 2 fiának, hogy nagyobb legyen nekik, mint az apának.
2009. febr. 16. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Közvetlenül nem örökletes, max ugy hogy ha apád magas akkor Te is az leszel ezálltal midnen testrészed nagyobb lesz...de most komolyan fontos hogy mekkora? Kinek? mert sztem ez egy csajt sem érdekel ha jol bansz vele.


22/f

2009. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom mennyire orokletes , de a mostani parom nem tul magas, kb 170-173 cm es igen nagy merettel rendelkezik.Ugynakkor az elozo parom kb. 185-190 cm magas volt es kicsi volt a penisze, talan epp verte az atlagot. Tehat ebben a magassag peniszmeret dologban szerintem nem sok igazsag lehet , vagy csak en talaltam meg a ket kivetelt. Amugy senkit sem erdekel , kinek mekkora van , sot szerintem a kisebb penisz sokkal jobb. Oralisan is jobban lehet kenyeztetni es vadul szexelni vele , mint a nagyobbal. Az nekem faj es nagyon sok poziciorol le kell mondanunk elmiatt. :(

Tehat fel a fejjel barmekkora is ! A lenyeg , hoyg tudd hazsnalni es tudj oromet szerezni vele a partnerednek.

2009. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az előttem szólóval,és még annyit,hogy apukád farkát gondolom nem erekció közben nézegetted,nem mond sokat hogy egyébként mekkora neki.
2009. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én, mint feleség és anya tettem fel a kérdést. A 2 fiamra gondolva.
2009. febr. 22. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!