Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal nemrégiben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nemrégiben lefeküdtünk. Kb. 10x eddig. Nekem ő volt az első. Csak egyszer éreztem, hogy kezd jó lenni. Miért?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj,h naon szeretném ha neki jó lenne, és azt mondja h neki jó is meg elmegy mostanában(az elmúlt 2 alkalommal)..De nekem csak 1x volt jó.De az sem orgazmus csak jobb mint eddig...Mit csináljak??Melyik pózt ajánljátok??Segítsetek, h lehetne jobb a szex nekem is.....
2008. febr. 2. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok úgy, hogy te vagy felül, így te irányíthatsz. Szabályozhatod, hogy milyen mélyre hatoljon beléd és a csiklód is jobban tudod így izgatni. Pl az én barátom imádja mikor én vagyok felül, ezért ez a póz nemcsak nekem, hanem neki is nagyon jó.
2008. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a gond h nem tom h csináljak h ebben a pozícióban jó legyen neki+nekem?Mert múltkor is kipróbáltunk és fájt a barátomnak...Segítsetek..
2008. febr. 2. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az előjáték nagyon kevés lehet, jobb lenne ha gyakorolnátok, megismernétek egymás testét jobban még az aktus előtt! addig kellene gyakorolni amikor már úgy érzed, hogy eléggé ismeritek egymás testét..utána jöhetnek a poziciók, arra a kérdésre, hogy a fiúnak miért fájhat ezt csak egy fiú tudná megválaszolni, én még nem tapasztaltam egyetlen egyszer sem, hogy a partneremnek fájt volna...

fontos még az is, hogy szeresd a partnered, és ne csak a tested add oda neki, lelkileg is legyél vele..

több gyakorlás és kitartás!!

2008. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is NAGYON SOKÁIG ez volt a baj. használjatok sikosítót, mert ja síkos ugy sokkal jobb. meg tényleg izgassátok egymást több ideig. és TE irányisd a kezét. nkei is jó lessz ugy, hogyha látja rajtad hogy élvezed. a barátom is csak akkor szereti amikor nekem jó. amugy én leginkább a misszionárius pózt ajánlanám. egy picit a popódat emeld meg (PL: tegyél alá párnát) nekem az be szokott jönni. és amikor érzed hogy kezdi átjárni a tested akkor nyugodtam szólj, hogy igy imádod, és akkor ugy fogja csinálni. ne keredj el. a gyakorlat teszi a mestert. (Ajánlani tudom az orális szex-et, előjátknak az a legtökéletesebb) Sok sikert!!!;)
2008. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!