Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Kedvesem nem kívánja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kedvesem nem kívánja a sexet, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Fél éve már hogy együtt vagyunk, és nagyon boldognak érzem magam Vele. Egyetlen kényes témánk a sex :( Van mikor 3-4 hétig nem szeretkezünk, és már nem tudok mit kitalálni, hogy ez megoldódjon. Beszéltem már Vele erről nem is egyszer, és azt válaszolta, hogy higyjem el a Nők ilyenek és hogy nem kívánják úgy a sexet mint mi férfiak. Ezt elismerem, de hetekig? Távkapcsolatban élünk és csak hétvégenként találkozunk. Nagyon szeretem Őt és Ő is engem, mégis már teljesen meg vagyok feszülve ez miatt és van mikor már magam sem merek közelíteni felé rettegve attól, hogy már megint eltol magátol. Nagyon fáj ez az egész. És igen rosszul esik. Megfordult a fejemben, hogy nem kíván, vagy hogy velem van a gond és még ezer meg ezer opció, de Ő azt nincs velem gáz és minden szuper velem. Viszont maga a szeretkezés az fantasztikus Vele! Tényleg nem velem van a gond? Van ilyen tényleg? Fogadjam el, hogy ez van és kész, és örüljek azoknak a perceknek mikor nagy ritkán együtt lehetünk? Nem lehet az, hogy valamiért szorong szegénykém? Valami bántja a tudat alatt? Ő azt mondja nincs baja csak egyszerűen Ő ilyen... Szeretném Vele leélni az életem és harmonikus kapcsolatot kialakítani, nem adom fel, csak most nem tudom a kiutat, hogy mégis mi tévő legyek?

Segítségetek előre is köszönöm!


Üdv.


2009. febr. 16. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az amit a legelején írtál róla, hogy azt mondja Neked a nők ilyenek, ez mese. Amit viszot a végén írsz, hogy nincs baja csak egyszerűen Ő ilyen ez az igazság. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a szexuális étvágya. Ő sajnos abba a csoportba tartozik akinek alacsony. Nem elkeseríteni akarlak, de nem fogod megváltoztatni. Tudod a mondást: vagy megszoksz vagy megszöksz. Ha az elején el is fogadod ezt, hosszú távon csak feszültséget fog szülni.
2009. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez ennyire nem egyszerű.Félelem és szorongás,szégyenérzet lehet a háttérben.Nem bántották,molesztálták gyerekként??Többet kéne beszélgetnetek a szexről,és megtalálni az okát.Mert ez,hogy ilyen,ez kicsit kevés,ez csak kibúvó.
2009. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szexeltek, lehet, hogy Neked jó, de ő élvezi? Úgy értem, van orgazmusa?
2009. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy bántották volna kiskorában! Kiegyensúlyozott jó élete volt mindig is. És igen nagyon jó neki mikor együtt vagyunk, és eljutt a csúcsra. Mikor együtt vagyunk akkor nagyon élvezi, szóval a kémia működik!
2009. febr. 16. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem visszahúzódóbb, gátlásos fajta? Pl. csendes, nem szeret teljesen levetkőzni sem, stb.? Mert akkor azon lehet segíteni, ha csak az a baj. De ha úgymond teljesen "normális" lány és neki elég 3-4 hetente, akkor törődj bele, nem tudsz mást tenni.

Másik csak az lehet hogy nem élvezi igazán, nem minden nőnek van orgazmusa, sőt van aki csak színleli a párja kedvéért. De egy idő után azt csak észrevennéd.

2009. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dede eléggé szégyenlős típus. Csak sötét stb. :) De ezzel nincs is bajom!
2009. febr. 16. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szégyenlőssége oldódni fog idővel, ha fokozódik köztetek az intimitás. Mondd el neki, mennyire szép, mennyire tetszik Neked az alakja, milyen gyönyörű, - konkrétumokkal alátámasztva, hogy ez és ez különösen tetszik, de hangsúlyozd az összkép kellemes mivoltát is! Meg hogy szereted - általában, és külön külön is, hogy mit szeretsz benne (belső tulajdonságok). Ezeket soha nem lehet elégszer mondani!!!

Amikor találkoztok, ajánlom még a romantika bevetését - illetve akkor is, ha telefonáltok, msn-eztek! Ne spórolj az udvarlással - de ne légy terjengős, átlátszó!!!!- a bókokkal, vedd le a lábáról, hozd hangulatba! Olyan kevés pasi fogja fel, hogy csak az kell, hogy kimutasd, hogy őszintén odavagy, rajongsz érte, mert ő a legszebb, legkívánatosabb, legvonzóbb nő (persze az kell, hogy valóban így is gondold, különben egyik fenti tipp sem működik, mert a csaj rájön)....

2009. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem elhiheted én ilyen vagyok ám Vele. Hányszor és hányszor mondom neki, hogy mennyire vonzó és hogy miért olyan elégedetlen magával? Hogy mennyire szép és hogy mennyire szeretem Őt és felőlem akár a WC ajtót is viselhetné én akkor is szeretni fogom úgy ahogy van! Kívánom Őt minden percben. És nagyon is tudja, hog yén ennél többre már nem is vagyok képes, a tenyeremen hordozom, egyszóval tudja, hogy nagyon Szeretem tiszta szívemből! Egyszer mesélte, hogy nem mondjam, hogy kívánom, mert akkor úgy jön le, hogy én mindig arra gondolok :( Szerinted? pfff Na mindegy! Leülök vele megint. Lehet doki kell neki.
2009. febr. 16. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam, hogy a BELSő tulajdonságait is hangsúlyozd! "Szeretem, hogy ilyen intelligens vagy," "az tetszett meg benned, hogy ennyi minden érdekel," hogy ilyen ambíciózus vagy, stb. stb. nyilván az személyiségéhez igazítva.

És ha a külsőről van szó: ne úgy bókolj neki, hogy "de jó segged van," "olyan kívánatos melled van", "ha csak rádnézek egyből áll a farkam" (tehát ne hülyepasi-dumával), hanem finomabban, romantikusabban, kevésbé szexcentrikusan!!!

Ha kövérnek tartja magát, főzz neki, vigyél neki süteményt, és mondd neki, le ne fogyjon, mert így gyönyörű, ahogy van!

Sajnos a média populáris kultúra, neveltetés, stb. sokminden összejátszik, és sok nőnek igen kicsi az önértékelése. Ne hibáztasd őt ezért!

Ha valóban szerelem van köztetek, idővel javulni fog a probléma. Ha az önértékelése javul, a szex is fog.

Ne bánj vele ilyen lekezelően, hogy "doki kell neki" - ez akkor áll fenn, ha valami traumatikus eseményt nem tud feldolgozni. Ha akarja, az önértékelésben segíthet neki egy pszichológus (aki nem doki). De nem biztos hogy jól esne neki, ha ezt felvetnéd.

2009. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szed véletlenül fogamzásgátlót? Mert annak lehet mellékhatása a libidócsökkenés.
2009. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!