Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az MSN szex? Nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az MSN szex? Nem vagyok prüd, szinte mindent kipróbáltam már élő hús-vér nővel az ágyban, de ezt nem értem.

Figyelt kérdés
Bocsássatok meg de nekem szükségem lenne egy kis felvilágosításra. Ez az MSN szex nem fér a fejembe. Világosítson fel valaki, mit kell csinálni ? Ülök a gép előtt és jó kis erotikus szövegeket írok egy ismeretlennek, aki visszaír valami hasonlót. Aztán közösen felizgulunk ?
2009. febr. 16. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Erotikus,izgató szövegeket irnak egymásnak (esetleg webcamerán is nézik egymást de azt inkább webcamsex-nek hivjuk)és felizgulnak és elkezdenek együtt élvezni.:S
2009. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Kb oylan mint a telefonsex, csak itt irsz és kozbren webcamerázol.
2009. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

nem feltétlenül kell ismeretlennek lennie! sőt.

(régebben mi is csináltunk ilyet)

Lényegében olyan, mint a telefonszex: a vonal két végén maszturbáció zajlik és közben elmondjuk a másiknak, h mit csinálnánk vele..és mit csinálunk épp magunkkal.

2009. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Az egy hülyeség... Szerintem.
2009. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Pfff ennél csak a chat sex jobb!Tiszta kész vagyok mikor ilyenekt hallok ilyen hülyeséget!!!!!!!!Az hogy a pároddal rég taliztál és msnen irtok ezt azt az oké de azért miért kell szexnek hivni?
2009. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. leírod, mit tennél vele, és ő veled. Lehet kamozással egybekötni közös maszturbációt.
2009. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!