Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok, 2,5 éve van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, 2,5 éve van barátom. Szerinte tökéletes az alakom, de én nem így látom. A melleim lógnak és ezzel sok gondom van vele. Már lassan ott tartok hogy nem vetkőzök le előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 2. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne feljel, semmi baj ha szeret s te azt allitod akkor ezzel sem lesz problemaja:D sok szerencset
2008. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szentem ha nagyon-nagyon zavar és van rá lehetőséged műtesd meg! nem a barátod miatt őt nem zavarja hanem magad miatt. én biztos megműtetem ha idősebb leszek. de, elfogadni magad olcsóbb megoldás, és valszeg ugyanazt éred vele el.
2008. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg magad elfogadni. Kitennéd magad egy drága és fájdalmas műtétnek? És a barátod elfogadná, hogy megműteted? Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Gondolod, hogy a barátod azt nézi, hogy milyen a melled? Nyugodtan levetkőzhetsz előtte, a személyiséged miatt van veled 2,5 éve, itt már nem a külső számít.
2008. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha talál valakit aki jobban néz ki mint én?Ő is 19, és nem hiszem hogy nem találna?
2008. febr. 2. 12:06
 5/11 anonim válasza:
100%
Emelgess egy kis súlyzót. Jót tesz a karodnak és a mellizmaidnak és javít a tartásán. Végezz felső hasizom gyakorlatokat az is feljebb tolja egy picit. Szerintem ez a leghatásosabb módszer.
2008. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire a külső számítana mindenkinél, akkor az én barátom is találhatna nálam sokkal szebbet. De nem ez számít. A súlyzó amúgy tényleg jó :)
2008. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha megműtteted, utána már lehetetlenség lesz nálad szebbet találnia? Erre gondolj.


Úgy jársz majd, hogy mindig találsz magadon valamit ami éppen nem tetszik. örökké meg nem műttetheted magad.

2008. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gondolom mit érezhetsz!Nekem is a melleimmel van gondom.De nekem azért mert túl kicsik.70-75-ös.De ha a barátod tényleg szeret akkor nem fogja érdekelni.Nekem 11hónapja van barátom,és őt nem zavarja hogy ilyen kicsivel áldott meg engem az isten.Persze a műtét is megoldás.Ezen én is gondolkoztam,de aztán rá jöttem,ha a barátomnak igy jó akor minek? Szerintem nincs mit szégyelni.Eleinte én is az voltam,és volt hogy felsőbe vagy melltartóba szeretkeztünk,de ma már nem.Igy fogad el ahogy vagyok! És ha szeret akkor neki sem lesz ez gond
2008. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a barátod szerint tökéletes az alakod - MIÉRT ellenkezel vele???

Eszedbe ne jusson magadat bármilyen módon is kicsinyíteni előtte! Bele akarod beszélni???

A szerelem nagyon meg tud szépíteni férfit és nőt egyaránt! Őt pl. nem látod szépnek? Ő szépnek lát téged, az biztos.

Ha meg nem vetkőzöl le előtte, én az ő helyében óvást nyújtanék be :-) Nem vicc!

- viszont talán ne éles napfényben tedd (hacsak nem kéri: mert akkor RAJTA!)

Egy jó hangulatvilágítás is csodákat tehet.


Azon meg, hogy a melled KICSIT megereszkedett, lehet segíteni. Mellizom erősítése, ahogy írták is... és van jó pár testhelyzet, amikor kifejezetten jól néz ki egy "lógó" mell: pl. ha előre hajolsz, vagy fölé hajolsz. Van férfi, aki már erre be tud indulni.

Ne dőlj félig hátra, mert attól még lógóbbnak néz ki... és, ha a hátadra fekszel, ugye olyankor sem lóg?

Ha terhes leszel, a melled feszesebb és még szebb lesz :-)

2008. máj. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
96%
fekvőtámasz minden nap
2009. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!