Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy ha egy csajjal nyalok vagy ha fogdosom (szexualis kapcsolat nincs) valami atlatszo (nyulos, nyalkas) folyadek folyik a peniszembol?

Figyelt kérdés
ez betegseg vagy vlmi fele izgulas (nem elizgulas az biztos)??mit tegyek h ne legyen igy,mert kellemetlen?(nem mindig van ez,ha nagyon koncentralok akor nem ,de nem szeretnek mindig arra gondolni h ne jojjon,elvezni szeretnem amit csinalok anelkul h jojjon):)
2009. febr. 15. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
édesem, azt előváladéknak nevezik a nagyok... a férfiak izgalmi állapot során bizony előváladékot termelnek. De én azt javaslom hogy amíg ennyire nem vagy tisztában a tested működésével, fordíts az időt másra, ne a szexualitásra
2009. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
jaja:D ez olyan mintha a spermától meg öngyilkos lennél hogy úristen miaz biztos belehalok...télleg neked még nincs keresnivalód az ágyban:)
2009. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Ez azért van mert nem tudsz még semmit a szexről.

Majd ha tudni fogsz, tök száraz leszel.


Viccen kívül. Téged nem érdekel ez a téma? Különben miért itt kérdezősködnél, miért nem lapozol bele a szexualitást és ilyen dolgokat taglaló vidám könyvekbe.

büdös a könyv?

2009. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Előváladék!

Egyes férfiaknál kisebb mennyiségű, de van akinek egyszerűen "tocsog" benne a farkuk!

Nekem nagyon izgató, ha férfinek sok az előváladéka. Ha kiverem neki, vagy orálisan kielégítem még inkább intenzívebb. Nekem is és neki is!

2009. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

17:45


Miért kell ennyire leereszkedően válaszolni?

Édesem, az ilyen viselkedést beképzeltségnek nevezik a nagyok, tudod, akik képesek éretten viszonyulni egy kérdéshez és a kérdezőjéhez.


Nem hiszem, hogy te 14-15 kiscsajként minden létező információt tudtál a testedről, menzeszedről vagy akár a nedvesedésed milyenségéről. Neked is utána kellett nézned, vagy valakitől segítséget kérned.


Az, hogy mindenki tapasztalja meg a maga hibáiból, mit és hogyan kell tenni, az pedig nem várható el és nem is lenne túl jó ötlet.


Ez az oldal azért van, hogy BÁRKI feltehessen BÁRMILYEN kérdést. Igenis kérdezzenek a kis kamaszok, legyen az 16 vagy 12 éves, mert a kíváncsiságát, szexuális vágyát úgysem tudod elvenni, ebbe azért belegondoltál már?

Ha képben van, akkor legalább baleset vagy baj nem tud történni.


Ha majd egy kissrác megkérdezi, hogy miért kell óvszert használni, nyugodtan kapd elő a lekezelő hangnemed, hátha elveszed a kedvét minden további kérdezősködéstől, hiszen aki szexelni akar, annak ezt tudnia kéne a logikád szerint, nemde?

Csak nehogy a lányod csinálja fel, mert nem volt aki segítsen a kérdésében.



A kérdésre válaszolva pedig, nem feltétlen kell egyből fogdosáskor előváladéknak képződnie, mivel ez nem törvényszerű reflex, van akinél aktus elején, a becsúsztatást követő pár lökésnél jelentkezik csak. Mindenkinek másként és más időzítéssel reagálhat a teste, ne félj. :-) Izgalmi állapotba kerültél, és a tested ezzel a nedvvel reagál. Ez jó dolog és kell is, hiszen ezt a nyílást használod pisiléshez is, így azt is semlegessé teszi ez a nedv.


Félned nem kell, nem vagy beteg. Ha kérdéseid vannak, nyugodtan tedd fel őket ezen az oldalon, inkább kérdezz butaságot is akár, de legalább kételyeid nem lesznek. :-)



- Hakapeci

2009. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

*14-15 éves kiscsajként


Csak javítom a kimaradt szót, mielőtt a hihetetlen érett felnőttünk lecsapna a felfogás híján. :-)



- Hakapeci

2009. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Hakapeci! Ugyan nem nekem szólt amit írtál, de azért belekötök! 14-15 évesen én mondjuk nagyon nem hittem azt, hogy ha benedvesedek (ugye nőként) az valami betegség, sem a menzeszről hogy elvérzek. 16 évesen pedig tudtam hogy mitől van "átlátszó (nyúlós, nyálkás)" valami a barátom péniszén. Aki meg nem tudja, ne szexeljen! Mert abból csak baj van, azért.


Nem, nem betegség, igen, az izgalom jele, ha nem szexeltek és nem vetkőzöl rakj oda egy zsepit vagy akár tisztasági betétet.

2009. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Hakapeci! Ne féltsd a lányom, egyenlőre nincs még, de nem is így fogom nevelni, hogy előbb szexeljen mint tájékozódjon. Persze, ne haragudj kedves kérdező bárdolatlan stílusomért, roppantul szégyenlem magam. Igazatok van, az orál mehet nyugodtan, nem kell ahhoz tudni semmit. Az meg hogy a saját előváladékára azt hiszi betegség, nem baj, kérdezzen csak azért vagyunk. Na ne már...
2009. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ásd el magad
2010. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!