Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mondjatok valami olyan pozokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok valami olyan pozokat ahol a lanynak nem kell tul sok ruhatol megszabadulni, hogy minel kisebb legyen a lebukas veszeje? !

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ hogy milyen ruha van a lányon. Ha szoknya van rajta és mondjuk combfix és elölről ül a fiú ölébe akkor nem is kell levenni semmit csak a bugyit félrehúzni.:)
2009. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es ha nadrag van rajta?
2009. febr. 15. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azt mindenképp le kell vennie... a szoknya jobb.... de max azt tudom tanácsolni, h tolja le a bokájáid és térdeljen fel valahova zárt lábakkal...bugyi félre és be is dughatod, innen könnyű felpattanni, de a nadrág felhúzásához akkor is szükség van jópár másodpercre...
2009. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben a legjobb póz, ha rátérdel a cipődre és szájjal aktív. :-)


Amúgy hülyülésen kívűl, ha nadrág van rajta, akkor arra tényleg számolj legalább 4-5 másodpercet, míg fel tudja tolni és nyugodt testartásba tud ülni, ami még természetesnek is hat. Nektek akkor olyan pózok kellenek, ahol elég bokáig letolnia a nadrágot, TEHÁT minden olyan póz mehet, ahol nem gond a szorosan összezárt boka.


Az, hogy te feküdj rá, a gyorsaság szempontjából kapásból ki van zárva, hiszen akkor idő megy arra míg te feltápászkodsz, ő felnyomja a kis seggét, nadrág felhúz és felül, ez így legalább 10 másodperc.


Az, ha te állsz, és a lábát megfogva te vagy , aki aktívan mozog, az tűnik a legjobb ötletnek, hiszen egyikőtök sem gátolja a másikat.


Amúgy a legjobb tanács amit adhatok, hogy a levett pulóveretek tartsátok kézközelben, vagy valami könyvet, párnát. Ha hirtelen benyitnak (mert abból indulok ki, hogy otthoni terepen a szülők miatt kell így akcióznotok), szóval ha benyitnak, a még nyitott sliccre vagy kigombolt nadrágrészre simán rárakjátok a párnát/könyvet.


A szex amúgy ősidők óta komoly mozgatórugó, és igencsak kreatívvá teszi az embert, majd kitapasztaljátok ti is, mi válik be a legjobban ;)



- Hakapeci

2009. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
én abból indulok ki hogy nyilvános helyen akarnak szexelni:) moziban pl hátsó sor teljesen jó!
2009. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi barátommal már többször csináltuk úgy, hogy én térdig-bokáig toltam le a nadrágomat, ő alig a sajátját, és rádőltem asztalra, vagy fotel támlájára. izgi és gyors menet ha közben rányithatnak az emberre :)
2009. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lyuk a gatyóra, bugyi félre (; Egyszer alkalomra tökéletes, könnyű összevarni, és ha kicsiket lép észre se lehet venni xD

Na szal komolyan.. megadhatnál még pár dolgot, úgy könnyebb lenne segíteni (:

2009. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!