Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szeretik annyira a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik annyira a cigány gyerekek a szexet?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 18:13
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%

Tetszik a kérdés nagyon!!! :D

Ugyan a mondanivalója egyáltalán nem idevaló, de teszik - pártállástól függetlenül.


Többen felháborodtak azon, hogy erre a kérdésre milyen sokan válaszolnak, míg a "rendes" kérdésekre alig.

Közben pedig ők maguk azok, akik leginkább növelik a válaszok számát. :D

Amúgy a cigány jelző semmivel sem roszabb, mint a roma. (Csak hogy egyik olvtársunk kedélyét megnyugtassuk.) Egyáltalán nem "illik" jobban a roma szót használni, mint a cigányt. Ők maguk is cigánynak hívják magukat (a körülöttem élők legalábbis biztosan). A roma kifejezést csak a "jogvédők" szeretik erőltetni.


Viszont - ugyan szerintem a kérdés célja inkább figyelemfelkeltés volt - válaszolok is.

A cigány gyerekek szerintem semmivel sem szeretik jobban a szexet, mint a nem cigányok. Ugyan gyakoribb közöttük a gyerekkorú anya/apa, de ez bizonyos társadalmi problémáknak tudható leginkább be. Viszont a nem cigány gyerekek is hasonlóak ezen a téren. Talán csak ott valamivel több visszatartó dolog van, ami akadályozhatja a gyakorlati megvalósulását. (Bár valljuk be, a mai liberalizmusban egyre kevesebb.)

Talán a kérdést rosszul fogalmaztad meg. Nem hinném, hogy a szex szeretetére gondoltál.

2008. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
szerintem azért mert náluk az a hagyomány, hogy minél hamarabb gyerek legyen( szegényebbeknél foleg segély miatt), meg egyszeruen ez a szokás, nagyon hamar osszeházasodni, és minél tobb gyereket szulni az asszonynak!
2008. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
én cigány vagyok és egyet értek csak azért irtam ilyen kérdést hogy megnézem kimit ir
2008. febr. 3. 12:20
 14/25 anonim válasza:
73%
Mármint melyik verzióval értesz egyet? :D
2008. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
ÉN ROMA NŐ VAGYOK!ÉS ELMONDANÁM,HOGY A MI SZOKÁSAINKBAN,A NŐKBE AKKORRA TARTÁST NEVELNEK,HOGY NAGYON RITKA AZ AKI HÁZASSÁG NÉLKÜL LEFEXIK A PÁRJÁVAL,DE HA MÉGIS,AZ IS CSAK 17-18 ÉVESEN VAN,MERT ADDIG MÉG BARÁTJA SE LEHET!ERRŐL ENNYIT!LEHET NEM MINKET KELLENNE LENÉZNED!
2008. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
vagy mert foró a vérük ahogy a nóta szól,és /vagy mert gátlástalanabbak,és jobban kimutatják
2008. febr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
93%
nem tudom hogy mert kell megszolni őket. nekik is vannak hagyomanyaik szokasaik amiket be kell tartaniuk föleg a csajoknak. nekem volt olyan osztalytarsam aki olah cigany volt de nekik is voltak hagyomanyaik es ebbol kifolyolag tudom es merem allitanio hogy vannak kiveteles ˝ciganyok˝akiknek nem a szex a fontos hasnem az erzelmek. nekem sok cigany ismerösöm van es tudom ,hogy mienek nem rosszak.de mert kell megint az embereknek velük foglalkozni akar rosz velemenyt nyilvanitani.ki nem alhatom ha valaki nem fogadja el őket olyannak amilyenek.sajna van olyan ismerösöm aski sajat magat nem fogadja el pedig van csaladja mar.
2008. febr. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van egy roma barátnőm. Egyszer mesélte, hogy mennyire el van keseredve, mert még randiznia SEM szabad senkivel. Hanem rögtön házasság... Nem hiszem, hogy el kéne ítélni őket! Bár én sem vagyok még túl idős, de nem csak a 'cigány' gyerekek szeretik korán a szexet. Hanem a 'fehérek' is! Miközben azt sem tudják, mi fán terem a szex...

Ezt nem a kérdezőnek írtam, mert olvastam a kommentárját, hanem a sok primitív rasszista embernek.

2008. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
97%
Na igen mindenki azzal jön, hogy a magyar gyerekek is korán kezdik a szexet. De kérdezzünk meg egy szülészt, hogy évente hány magyar és hány cigány kiskorú megy be a kórházba szülni. Nagyon eltérőek lesznek a statisztikai adatok.
2008. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%
a 9. válaszolónak: mért ne nevezzük őket cigányoknak??olyan büszkék rá hogy azok...akkor meg?Ja és akkor tényleg kereszteljük már át a cigánypecsenyét is romapecsenyévé...nevetséges...
2008. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!