Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden ferfit annyira lenyugoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfit annyira lenyugoz a mell, es az ha foghatja?

Figyelt kérdés
En imadom nezni s fogni, s simogatni a baratnom mellet, imadom.
2008. febr. 1. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az én pasim is imádja a mellemet, de nem minden férfit izgatja ennyire. Van aki pl a lábakért van oda...
2008. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen,legalábbis én még nem találkoztam olyannal aki ne szerette volna fogdosni.Az én pasim folyton azzal van elfoglalva:)
2008. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A pasik 99,9%át tuti lenyűgözi a mell, még az ujságban való nézése is.-)

Ez teljesen természetes, ne félj.-)

és gondolom a barátnőd is élvezi:)

2008. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, h minden férfi odavan érte mérettől, formától függetlenül. De a mostani pasim hihetetlen módon szinte alig ér hozzá, sokszor még a melltartó is rajtam marad szex közben. Nem tudom ez miért van, de tudom, hogy ez nem normális...
2008. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim sincs nagyon oda érte. Nálunk is van olyan, hogy még a melltartó is rajtam marad szex közben. Pedig én szeretem, foglalkozik is vele amikor eszébe jut, de inkább azért, hogy nekem jó legyen és nem azért, mert ő annyira élvezi. Sztem legalábbis.
2008. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem minden pasi van oda a mellekért.Az én pasim seggpárti.Nem érdeklik a mellek annyira mint a hátsók!
2008. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak 90%-át egyszerűen lenyűgözi. De úgy képzeld el, hogy akár a takarítás vagy a lépcsőjárás is komoly kísértés néhánynak :-)

A maradék 10%-ot más érdekli.

2008. máj. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!