Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor egy fiú elmegy és amikor leszopják? Mi a különbség a szex és a szopás között?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és érdekelne, hogy a fiúk olyankor mit élnek meg..
2008. febr. 1. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Hogy lehet ekkora baromság kérdést feltenni?! a szopás a mai tényállás szerint még mindig a szex része akkor mi különbség lehet a 2 között? különben a dugattyúzás meg az orális munka között az a különbség hogy ha jól csinálják az utóbbit akkor az sokkal kellemesebb tud lenni mint az előbbi. meg ráadásul nem is kell hátizomlázat kapni tőle! de talán próbáld ki egyszer és kérdezd meg hogy a technikád frankó volt e? meg te is kipóbálhatod utána hogy mi különbség a csikló és a vaginális orgazmus között.
2008. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

A szex a hüvelyedben történik. A szopás meg a szádban.


Nagy nagy gyönyört élnek meg. Legalábbis remélem....

2008. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lényegében nem kaptam az első válaszból semmi hasznosat, csak ismét rámtalált egy barom:@

Mi lenne ha a tapasztalatodat irnád meg, és nem azt amiről 1000 ha 3 ember tud...

2008. febr. 1. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hülye a kérdés. Én is lány vagyok és bizony rákérdeztem a páromnál más e az egyikkel és más e a másikkal az élvezet. Szerintem itt a kérdező a fiúk válaszára vár,hogy melyiket miért szeretik jobban, legalábbis szerintem.
2008. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon jo erzes, foleg ha szerelmes vagy :D A kulonbseg az talan hogy szopaskor, legalabbis ha a lany jol csinalja eroteljesebb az orgazmus, mert csak arra figyelsz, a dugas az mar mas, akkor a lany is elelvezhet. Mondjuk a nok egy resze szeret szopni is, s izgatja is a szopas, az en baratnom peldaul szopas kozben mindig annyira nedves hogy el szokott folyni, ram s az meg jobban izgat engem. en mindenkettot imadom, szerintem minden fiu, csak vannak pillanatok amikor a fiut ki akarod elegiteni akkor szopas a legjobb, de o is csinalhatja ugyanigy oralisan neked ha teged akar kielegiteni. A szex vagyis pontosabban a dugas az mas ott mindkettotokon van a hangsuly:D Remelem hasznos volt valaszom:D Az oralis szex is beletartozik a szexbe mint a dugas is
2008. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orális szex közben a férfi csak magára figyelhet és ezért talán jobb neki mert nem kell azon görcsölnie hogy mikor mehet el.Persze a szexet azért nem pótolja,de én néha ki szoktam elégíteni a páromat szájjal,főleg olyan esetekben ha fáradt vagyok a szexhez vagy épp nincs kedvem.Sztem mindkettőt élvezik más-más okból.
2008. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi, igy már sejtem miről van szó:D

Vagyis lehet rendes válaszokat is írni...

2008. febr. 1. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is régóta álmom, hogy női aggyal, de férfiként éljek meg egy szeretkezést. Nagyon izgat, hogy ők mit éreznek , hogy élik meg. A mai napig én is szoktam kérdezgetni párom, hogy mi miért hogyan történik:-)
2008. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Gyere és probáljuk ki. Szívesen elmesélem.
2008. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az orális szex egyszerűen a mennybe emelheti a férfit!

No persze a többi fajta is - de azok nehezebben.

Ez viszont könnyen, egyenesen, biztosan. Felejthetetlen!


Szerintem is mindenki kíváncsi, mit élhet meg szex közben a párja, milyen lehet neki. Nos: nem fogja megtudni :-(

A férfiak és a nők annyira különböznek... szerintem teljesen más érzés lehet.

2008. máj. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!