Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan reagalnatok ra ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikki kérdése:

Hogyan reagalnatok ra ha kiderulne, hogy a parotoknak mas ferfiakkal is van sexualis kapcsolata? Azaz bisex?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthagynám, nekem nem kell egy biszex csávó.
2009. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, hacsak nem vagy nagyon nyitott a dologra.. Részemről felejtős lenne tuti. Engem zavarna.
2009. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
fujj,de undorító.
2009. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
HEEE...xD. ez odaütne azthiszem...tuti otthagynáám...nekem ne kurogassa senki se seggba a pasim....meg mi az h én meg pasik??...áá meghalnéék..ez kész..
2009. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát, én "beájulnék"... Igaz leginkább attól hogy nagyon tetszene a dolog... Mellesleg, én minden kapcsolatomat úgy kezdem, hogy kikötöm: pasival bármikor lefekhet (mert ugye a pároddal ellentétes neművel lefeküdni nem megcsalás). Hármasban is bevállalnám, de nem ragaszkodnék hozzá. Szívesen megismerném az állandó szeretőjét ha van... Az ágyban pedig próbálnék minél kielégítőbb lenni (egy férfival nem versenyezhetek, de... :) )
2009. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy kimondom de REPITSD KI a fenébe! kinek kell egy ilyen??? brrrr elhánynám magam, egy szál elpattanna és soha többé nem tudnám elképzelni hogy felém közeledjen olyasmivel ami másutt ....hmmm----járt, turkált...hmmmm fuuuuj
2009. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez nem undorító!! ha tudnátok hányan vannak ilyenek akkor összeesnétek. Sokszinű a világ:))
2010. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!