Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 9,6 cm hossz és 3,5 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 9,6 cm hossz és 3,5 cm vastagság átlag pénisznek számít 15 évesen?

Figyelt kérdés

9.6 cm a hossza 3.5 cm a vastagsága lelankadt alap állapotban 14cm husszú és 4.5cm vastag felállva!

15 éves multam már megvolt az első szex a volt barátnőmmel vele elég sokat csináltuk de a mostani barátnőm,nek nem igazán merem megmutatni mer félek hiogy kicsinek fogja találni..!légyszi ien komenteket ne irjatok hogy:nem a méret a lényeg... meg h 1000 ien krédés votl mer én arra vagyok kiváncsi h ez átlagon aluli e az én koromba!


2008. jan. 31. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exbarátnőd, akivel a szex megvolt, ő mit mondott a farkadra? Vagy épp azért szakítottatok mert kicsinyellette??? Ha nem kicsinyellette, akkor mitől lettél annyira gátlásos, hogy a következő lánynak megmutatni sem mered? Vagy magától a szextől ment el a kedved?


Jó, nem írom hogy nem a méret a lényeg. Csak pár statisztikai adat. Az átlagos női hüvely 10 cm mély. A FELNŐTT pasik átlagos farokmérete Magyarországon 15-16 cm (merev állapotban, felállva). Ezek tudatában szerinted neked van miért aggódni????

2008. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már voltál lánnyal, akkor most miért lettél ilyen gátlásos? Ha a volt barátnőd nem találta kicsinek és nem volt vele semmi baja, akkor a mostaninak sem lesz. Nem kell így beparázni!
2008. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
nem kicsi a korodhoz képest.nekem volt egy pasim akinek 31 évesen volt ekkora.na az már kicsi volt!!!az ő esetében igen a tiédben nem.fog még nőni,állítólag 21 éves korodíg.remélem elmúlik a félelmed.ha a mostani barátnőd szeret,kíván,hidd el tökéletesnek fogja találni.a lányok is szűkebbek ebben a korban,tehát tökéletesen passzolni fogtok!!!
2008. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Európában az átlag 8-12 cm.

Nem vicc!

Nyugodj meg! A tied bőven elég lesz a csajnak. Amugy meg a csajokat ebben a korban egyátalán nem érdekli (a normálisabbakat).

2008. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
hjaj mááá ilyen gondok, további adatok??? ammég ugyis noni fog 17-18ig . és mi csajok nem a meretet nézzuk. baratom 22 és 17 cm neki állva és királyakat szeretkezunk :))
2008. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én 22 éves vagyok és az enyém ugyan akkora. énis sokat aggódtam, de a statisztikám azt mutatja, hogy elég ez. igaz hogy csaltak már meg, de az nem azmiatt. neaggódj nincs semmi gáz.
2009. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én pasim 18 éves... és 18 centis farka van
2010. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én most vagyok 15 és nekem kb ugyanilyen, vagy egy kicsit nagyobb... Ez normális... De az nem, hogy 15 éves múltál, és túl vagy már több szexen is!! Ez átlagon felüli, nem az hogy mekkora a szerszámod...
2011. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mr.Kütyü ***** válasza:

16 leszek nemsokára nekem, 15cm és 4,5cm es, barátnőmnek semmi baja sőt... ebbe a korban még ez nagyon nagynak is számít. Ha még növésben vagy (test) akkor ebből minimum 18cm is lehet 5cm es átmérővel.

Ráadásul, megpróbáltuk hogy meddig tud feldugni, még maradt 1-2centi, de teljesen bent volt.

+ebben a korban a lányok szűkebbek.

2014. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!