Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véletlenül megláttam ahogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül megláttam ahogy a kistestverem jatszik magaval. Ez normalis egy 8 eves fiunal? Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

ma amikor a kistestverem a wc en volt veletlenul ranyitottam es lattam hogy a kakaskajaval jatszik.Lattam hogy merev allapotban van es jatszik vele.Ez normalis egy 8 eves fiunal?

lehet hogy hulyen hangzik de aggodok erte.


2009. febr. 13. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
teljesen normális, hogy elkezdi felfedezni a testét... én 12 évesen tükörben nézegettem meg maszturbáltam, de a gyerekeknél előfordul, hogy már az oviban csinálnak olyasmit ami jól esik nekik, csak nem tudják, hogy mit csinálnak pontosan...pl én magam alá gyűrtem a takarót és dörzsöltem vele nadrágon keresztül a puncimat (4-5 évesen), de van aki a sarkán hintázik, és a fiúk is sokat fogdossák, szorongatják maguknak... ráadásul a mai gyerekek gyorsabban fejlődnek ilyen téren (sajnos)
2009. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem aggasztó, de oda kell figyelni, és szüks. estén meg kell beszélni, a szülőnek, vagy nagyobb testvérnek.
2009. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Biztos felfedezte,hogy jó érzés ha fogdossa.Bár még nagyon fiatal ehhez!A fiúk kb 12 évesen kezdenek rendesen maszturbálni,ő még gondolom csak játszadozik vele.
2009. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

nem, nem ezt nem kell megbeszélni senkivel!

nem szabad tudni róla senkinek, még neki sem h láttad.

nagyon zavarba hozhatja a dolog, megijed, nem meri csinálni, mert szorong, úgy érzi mintha mindig őt figyelnétek.

nem baj az h csinálja, hagyjad csak! :)

2009. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom,nekem túl korainak tűnik a 8év.Vagy lehet talán én voltam késői érésű,mert nekem 11-12 éves koromban lett merev először,és akkor se játszottam vele.Persze az természetes,hogy játszik vele,mert örömet okoz neki,de hogy 8évesen már feláll neki?:D
2009. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Én lány vagyok, 8 évesen kezdtem először.

Egyátalán nem gond, ha korán kezdi, viszont jó lenne mégis beszélni vele. El kell mondani, hogy ez egy normális dolog. Viszont el kell mondani azt is, hogy mit nem szabad csinálni (pl. két párna közé tenni, úgy dörzsölni, az később gondokhoz vezethet vagy a hasán fekve maszturbálni).

Ha még nincs felvilágosítva, akkor annak is meg kell történnie.

2009. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem kell vele besélni erről, nehogy később szexuális gátlásai legyenek. Ezt nem tudatosan csinálja ilyen kis gyerekként, csak ösztönből.


Az én unokatesóm még kisebb volt, amikor játszott a kukijával, én döbbenten szóltam keresztanyámnak, ő meg csak azt mondta: "hadd játsszon vele, az övé!" :D Igaza van, nem?

2009. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális. Ne aggódj, ettől semmi baja sem lehet. Ő még nem tudja, hogy mit csinál pontosan, csak annyit tud, hogy jó neki. Ne beszélj vele erről, hisz még azt sem tudja, hogy mit csinál. Neki ez nincs kapcsolatban a szexualitással. Másnak pedig ne mondd el. Ez egy természetes dolog egyébként.
2009. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

A szülőnek kéne vele beszélni.

Egy kis felvilágosítás (csak óvatosan) és higénia. Nem mindegy, hogy mit csinál és hogyan.

2009. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék vele beszélgetni.Engem 7-8 évesen világosítottak fel az osztálytársaim a suliban:D

Mondd el neki,hogy ez teljesen normális,de azért egy kissé vigyázzon...Tehát szerintem világosítsd fel.

De én nem szólnék neki,hogy láttam mit csinál,hanem csak szépen beszélnék vele a csókról,meg a lányok és a fiúk közti különbségekre meg hasonlóságokra...

Remélem segítettem!Sok sikert és tégy úgy,ahogy szerinted jó,mert végülis te ismered az öcsédet!

2009. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!