Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a feleségemet (29) havi 2-3 aktusnál többre? Amikor van sex, látom rajta hogy jó csak egyszerűen rettentö nehéz "nekifogni" nem értem miért, és ez már így megy 12 éve.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne akkor, ha 12 év után megbeszélnétek.
2009. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek jobb és rosszabb időszakok?Nem hullámzó?

Mindíg egyformán kevés a dolog? Beszéltél már vele erről nyíltan?Túl sok kérdés ez de ha válaszolsz könnyebb lesz nekünk is válaszolni.

2009. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Idáig mivel próbálkoztál? Mert meg kellene kérezni tőle, hogy mi miatt nem kívánja a szexet. Ha ez megvan, törekedni kell a probléma orvoslásán. Ami lehet változatosság, egy kicsit nagyobb odafigyelés, kedveskedés, stb...
2009. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
lehet ennyi a szexuális étvágya, valaki évente 2-3x kívánja... ez van.
2009. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy nő szexuális étvágyát nagyon befolyásolja, hogy épp milyen érzelmi szakaszban (állapotban) van.

Ha már 12 éve együtt vagytok, lehet, hogy nem ártana elbeszélgetni alaposan...

Ha ezt nem szeretnéd, akkor kezd el - hülyén hangzik, de a nőknek általában jól esik - romantikázni. Gyertyafényes vacsi, kis apró meglepetés, szexi fehérnemű stb.

Vagy, változz meg. Új frizura, új ruhák...pezsdítsd fel az eddigi megszokottságot, rázzátok fel a kapcsolatotokat.


Üdv!

2009. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is nehéz rávenni, de ha sikerül, nagyon jól szoktam magam érezni :D Szerintem vannak ilyen típusú nők és kész.
2009. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is ehhez a nő típushoz tartoztam, de a párom rávilágított,hogy lehet ezt másképp is. azóta heti 3-om. nem mondom, hogy nincs időszak amikor ez nem jön elő, de akkor is van heti 1.
2009. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem szed a feleséged esetleg fogamzásgátló tablettát? lehez az a gond
2009. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én sem kívánom úgy , mint a férjem , de mikor belemegyek, nagyon jó
2009. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!