Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon élvezheti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon élvezheti barátnőm, ha a melleit "fogdosom"?

Figyelt kérdés
BArátnőmnek szoktam a melleit "masszírozni" de csak ruhában mert még nem akarja a szexet...és én úgy látom hogy ezt élvezi a legjobban..amikor lovaglópózban vagyunk és a melleit fogdosom akkor remeg és a múltkor még valami oylat is motyogott hogy istenem...tényleg ennyire élvezheti?persze tőle is megfogom kérdezni mert nagyon őszínték vagyunk de kiváncsi lennék más emberek véleményére is..Mit csináljak a melleivel hogy mégjobban élvezze?
2008. jan. 31. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg ennyire élvezi. Izgatja, ha a melleit masszírozod. :) Igazából a melleivel többet nem tudsz csinálni. Csak hagyd, hogy élvezze, amit csinálsz. Hidd el, nagyon jó neki! :)
2008. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen ezt nagyon tudják élvezni a nők, de persze ez nem mindenkire igaz, van aki nem szereti, de aki ige, annak akár orgazmusa is lehet. Az nagyon jó, ha mindent megbeszéltek és őszinték vagytok egymáshoz, ezért kérdezd meg a leányzót, hogy mit szeretne, mit csinálj. Később persze ha már nem ruhában csináljátok nyugodtan használhatod a szád is, csókolgasd, szívodasd és finoman harapdáld, de nem kell sietni, majd ha mindketten készen álltok rá.
2008. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ÉS az a jó ha erősen csinálom?mert én nem akartam annyira hogy nehogy fájjon neki, de ő mondta hogy erősebben...
2008. jan. 31. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha erősebben kéri, csináld erősebben:-)

Nem vagyunk egyfomrák, valakihez finoman kell érni, valaki szereti az erőteljesebb mozdulatokat.

Mindig csak addig menjetek, amíg mindkettőtöknek jó, amit mindketten akartok.

Lehet azzal játszani, hogy erősebben maszírozod, utána gyengédebben, épp csak simogatod, lehet csipkedni...

Látni fogod, hogy mi jó neki:-)

2008. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
végig beszéljétek meg hogyan akarja és én is azt javaslom hogy vesd be a szád és a nyelved is csak előtte tisztázzátok hogy hogyan mert utána tele lesz! ;) meg persze sokkal izgatóbb ha nincs ruha rajta mert visszafogja az ingereket. meg különböző segédeszközöket is bevethetsz ha rá tudod venni: mogyorókrém, fagyi (különösen jó mert hideg) jégkocka, puha szőrű ecset kb 8-as méret a legkellemesebb, meg amit jónak gondoltok! csak kreatívan... és ha nem gond számolj be a apasztalatokról, mert itt is tanulhatnak belőle!
2008. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes kulonosen az elottem iro hozzaszolasa...

En nem tudom, de az en melleim kifejezetten nem szeretik ha babraljak oket. Kerdeztem masokat is hasonlo velemenyen voltak, hogy szamukra nem izgato a dolog sot... - igy megtudtam nem csak en vagyok ezzel a problemaval egyedul -.

Jo lenne tudni, mi a titka a mellmasszazs elvezetenek es ezt irom mindenfele rosszindulat, hatsoszandek nelkul!!!

Tenyleg erdekel.

2008. febr. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mell, igen érzékeny testrész. Mindenki másképp érez ha hozzá érnek. DE sokszor lehet hogy a barátn´öd egyiknap rácsap a kezedre, vagy elhúzodszkodik, mikor hozzá érsz, de van olyan amikor meg egyenes imádja. A havi periódustól is függ, a n´öi mell ne´ha feszesebb akár fájhat is, pár nap mulva meg sokkal rugalmasabb, de nem feltétlen a mensturáció alatt, lehett elötte utána is. Függhet kedvt´öl, is néha gyengégségre vágyik amikor ha csak éppen hozzá érsz már lángol, de lehet hogy éppen egy kicsit erösebb kézre vágyik. a teste megmutatja, hogy mit érez.
2008. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden lánynál más hatást vált ki ha amelleit babrálják.Engem például nem izgat,ami a páromnak persze nem tetszik,mert ő szeret vele foglalatoskodni.Örülj neki hogy a barátnőd élvezi!
2008. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Nagyon jó érzés az,amikor valaki a melledet fogdossa!Én kimondottan szeretem!Amikor a barátommal együtt voltunk és még nem akartam a szexet,ezzel csalt csapdába!;)..Óvatosan masszirozta a mellemet,majd egyre lejjebb és lejjebb ment.Lehuzta a nadrágomat és orálisan kielégitett!Utána meg minden jött magától:)Nem bántam meg!

Szóval sok minden kiindulhat egy kis mellfogdosásból!:P

2008. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
miért ne élvezné?Miért szinlelne?
2008. febr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!