Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal egész hétvégés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal egész hétvégés buliba készülünk. Ő biztos szeretné, ha együtt töltenénk az éjszakát. Nekem viszont épp megvan. Kötelező az első együttalvásnál lefeküdnöm vele?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező!

Semmi sem az.

Azt teszed amit akarsz, és akkor, amikor.

Egy kapcsolat nem arról szól, hogy első randin megcsókolod, másodikon már belejössz, harmadikon tovább mentek, negyediken még tovább, ötödiken meg már az ágyban köttök ki!

Ez nem így megy.

Van, aki több hetes együtt járás során sem fekszik le a párjával, de van aki egy hét után.

Így az sem kötelező, hogy te kapásból az első együtt alvásotoknál együtt légy vele.

2009. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező.... nem kötelező addig amig neked nincs kedved hozzá.
2009. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 granturismo ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem kötelező lefeküdnöd vele!Ez butaság!Sőtt,ha nem is lenne meg,akkorsem lenne muszály(kötelező)az első-második ezredik együttlétkor sem lefeküdnöd vele!Csak ha te is valóban szeretnéd!!!A mensivel kapcsolatban meg->Megmondod neki a szitut,és ha igazán szeret,akkor nem fog megharagudni rád,jól fogja magát érezni veled!Remélem segítettem :-) 22-dik (F)
2009. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kötelező. Ha nem teszed meg, minimum 20 évre bezárnak egy javító-nevelő intézetbe, ahol naponta le kell feküdnöd egy férfival, csak, hogy megtanuld, ez a dolgok rendje.


Na most komolyabban: csatlakozva az előttem szólókhoz, a szexben semmi sem kötelező. Bár tudom, hogy a fiatalok között tényleg vannak néha ilyen "íratlan szabályok", hogy xy idő után le kell feküdniük egymással, de ez baromság, és 99% nem is tartja be. Csak akkor feküdj le vele, ha Te is tényleg akarod, ha pedig ő csak arra hajt, hogy lefektessen, akkor úgy sincs semmi értelme a kapcsolatnak.

2009. febr. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, klassz fejek vagytok :) Viszont azt még kiegészítésképpen, hogy ő már nagyon várta ezt a hétvégét, de nem valószínű, hogy a szex miatt, mert először úgy volt, h én nem is megyek vele. De a 100 éve nem látott barátaihoz megyünk és ettől teljesen fel van dobódva.
2009. febr. 13. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lefeküdni nem tudsz vele, attól még van szád és kezed... Tegyél vele máshogy jót.
2009. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem az tökjó, mikor ott alszol egy fiúval egy ágyon, szerelmes vagy, vágysz rá, meg minden, és tudod, hogy ő is szeret, mégsincs szex.:)
2009. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!