Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogy egy lánynak jó?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm 3 hónapja vagyunk együtt..és hát eddig egyszer nyaltam ki neki..meg főleg a mellét szoktam kényesztetni olajjal például..és ilyenkor az arca tök piros lesz (illetve amikor amikor felmegyünk a szobájába mindig az lesz) illetve ma amikor ott feküdt és kényesztettem becsukta a szemét illetve amikor kinyitotta kicsit olyan álmos szemekkel nézett.. illetve egy másik alkalommal a nyelvemmel betüket irogattam le a combjára és amikor bugyin keresztül érdekztem a puncijához éreztem hogy nedves.. ez jo jel? egyáltalán mi a jo jel segitsetek... sajnos nem az a szokimondo csaj hogy na ez jo vagy hogy ezt nagyon élveztem :)
2009. febr. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy élvezi!

Szerinted ha nem így lenne, akkor nem mondaná, hogy állj le vele, mert nem tetszik neki?

De most nem azért, de mennyi idősek vagytok, hogy ilyen kérdéseket teszel fel, hogy tiszta nedves, vajon jó-e neki?

Ez viszonylag elég alap, hogy valaki tudja, hogy mi tartozik a szexualitáshoz, az örömszerzésez, és ennek milyen jelei vannak.

2009. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk.. az a baj velem hogy elég pesszimista vagyok alapbol ezt örököltem.. és ha vmit nem mondanak nekem arrol nem tudok.. szükségem lenne hogy mondja hogy ez jó ezért érdeklődtem hogy jo e neki valószinüleg
2009. febr. 12. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki,hogy mondja mi jó!Én is mindig kérdezem a párom,hogy ez most jó,jól esik-e vagy sem.Pedig már nem most kezdtük,de a visszajelzés minidg kell.Az arckifejezéséből is lehet látni hogy jó amit csinálsz vagy nem!
2009. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek: Nem kell lealázni. Azért kérdez, mert valamit nem tud még. Ez az oldal pedig erről szól.

Ha nedves, az jó. Ha másképp lélegzik, ha félig, vagy teljesen behunnya a szemét, ha hátrahajtja a fejét, ha széttárja a lábát, ha vonaglik...

Az orgazmus jelei: A hüvely izmai összerándulnak, vonaglik, felgyorsul a szívverés, kitágul a pupilla, felgyorsul a légzés... Ha ezeket tapasztalod, még pár másodpercig ne hagyd abba, amit csinálsz, majd ő leállít.

Gyakorolj sokat, figyeld, ismerd ki a reakcióit! De érdemes megkérdezni, mi jó neki és mi nem.

(nő, 28)

2009. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!