Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom hamar felizgul rám,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hamar felizgul rám, valamikor elég egy heves csók is és ezt Őt nagyon zavarja, mert sose volt még ilyen "gondja". Lenne ötleted, hogy mitől van ez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Draga!!Mond meg a baratodnak h boldog ember lehet,h neki ilyen konnyen megy, vannak olyanok akiknek jo sok elojatek utan sem all fel, ugyh nyugtasd meg h nincs ezzel semmi gond
2009. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ötletem.Például egy egészséges férfi,aki kiván téged:-)addig örüljön amig feláll!
2009. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szerelmes.
2009. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__14..


Ezt a kérdést én írtam ki. Szóval a barátod nincs egyedül a "problémájával". De ez nem gond. Maximum kényelmetlen álló dákóval sétálgatni. Mitől van? Kíván téged, mert helyes, aranyos, szexi lány vagy.

2009. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az egyik barátommal fagyizni sem tudtam elmenni, vagy nyalókázni mikor velem volt nyilvános helyen... Szóval a te párod még örülhet. (Pláne hogy tényleg van akinek alig áll fel) :)
2009. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 granturismo ***** válasza:
Nekem is elég egy 5 mp-es smaci és már hujjajj :-) 22-dik (F)
2009. febr. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!