Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen hamar sikerült levetkőz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hamar sikerült levetkőzni a gátlásaitokat?

Figyelt kérdés
sajnos nem vagyok megelégedve a testemmel,és emiatt problémáim vannak.pl szeretnék táncolni a férjemnek,DE nem merem.nem tudom hogy miért.soha nem tett nekem semmilyen téren elutasító,cikiző kijelentést.gondoltam már arra is hogy szexpszihológushoz kéne fordulnom.a tánc csak egy példa a sok közül.nem beszéltem még erről neki és ha szó került róla inkább eltereltem.sokszor szégyen érzetem van.(nem tudom mennyi köze lehet hozzá,de egy volt pasim lehurrogta velem a szexet:( )hozzá teszem szeretjük egymást boldogok vagyunk.leginkább olyanok válaszát várom akiknek volt már hasonló problémájuk.köszi előre is.
2009. febr. 12. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is pontosan ilyen problémáim vannak a testemmel, de hidd el, érdemes inkább nem foglalkozni vele!

Ha szexre kerul a sor, oltsd le a lámpát, vagy csinálj félhomályt és úgy táncolj neki! Hidd el, sotétben tobb lesz az onbizalmad, és a legjobb, ha elotte megiszol valamit! A férjed pedig nem vett volna feleségul, ha nem tetszenél neki! Javaslom, hogy elobb-utóbb beszéld meg vele is ezt a dolgot!

Sok sikert! :)

2009. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.azt hiszem igazad van,jobban tenném ha megbeszélném vele,mint sem elfolytsam a problémát.
2009. febr. 12. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Hihetetlen, hogy a nők pont ugyanazokon hisztiznek 14 és 44 évesen is... és még mi vagyunk a gyerekesek.

Biztos nem lennél a felesége, ha nem lenne elégedett veled.

2009. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem hisztizek,csak szeretnék többet adni csak nem merek,mert félek az elutasítástól.pl.:nagyon szeretem orálisan kényeztetni őt,de sötétben!nemtom miért,de nem tudom világosban.a fantáziámban-képzeletemben teljesen más vagyok mint a valóságban.ott annyi mindent megteszek az ő örömére.nem tudom miért van így.nem vagyok egy nagy tapasztalt,mert vele együtt 3 férfi volt az életemben.
2009. febr. 12. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag gyorsan sikerült...2-3 hónap alatt talán. Ehhez kell egy nyitott társ, akivel lehet beszélgetni a szexről. Elmondani egymásnak a vágyakat, majd megvalósítani...Egy ilyen pár olyat is kihoz belőled, amit sose néztél volna ki magadból.

Hogy a jövőben hogy lesz ez nálam, nem tudom...Valószínűleg nem leszek többé ilyen...Ezzel a fiúval már nem vagyok együtt és sajnos elég durva kritikát kaptam tőle a testemet illetően...és mondhatnám, hogy szexuális téren sem volt elégedett velem...Szal úgy gondolom, ezek után önbizalmam = 0 és uolyan szégyenlős leszek, mint azelőtt.

2009. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem az "alapgatlasokat" par alkalom utan sikerult levetkozni. nem nezek ki rosszul de nem szeretek nappal szeretkezni. a sotet izgalmasabobb meg jobb is.

ami a tancot illeti. en is erre keszulok. felhomaly+1 deci tomeny, szerintem menni fog :) es vegyel vmi uj cuccot, amiben meg nem latott es elkepesztoen szexi es gyonyoru. neki is fog tetszeni, de foleg te sokkal jobban fogod erezni magad benne. es azzal h te jol erzed magad benne jobban le fogod nyugozni mint maga a cucc. sok sikert es batorsagot!

2009. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok/jártam!

A képzeletemben,fantáziámban olyan dolgokat teszek vele,amit a valóságban nem merek!Pedig nagyon boldoggá tenné!Amint oda kerül a sor,leblokkolok,nem merem,mint ey tini úgy viselkedek!Fordultam ezzel szexológushoz,aki azt mondta hogy jó dolog a fantzáziálás,de nekem már a káromra megy,úgyhogy fejezzem be!Nincs fantáziálás!Azóta nincs is,csak néha-néha.Pl kezdeményezni se volt bátorságom régen, az orális szexre 1,5 (!!)évet készültem!MMindenre nagyon készültem,de beláttam hogy csak úgy megy,ha szembe stállok magammal.Kimentem a mosdóba szex előtt,és elhatároztam, hogy úgy megyek vissza a szobába hozzá,mint egy istennő, egy királynő,rávetem magam és kész...nem volt 100%-os,de mondjuk 70 igen!És felszabadultabb lettem!Aztán az orális részét meg megbeszéltem vele,hogy szeretné-e, segytsen benne ha igen,szívesen tenném,csak nem merem!Még szóbahozni se mertem,erőt kell vennem magamin,higy kibökjem mit akarok!Ő jobban zavarba jött,de erőt vettem magamon és csinálom!

Azóta teéjesen más vagyok,vannak még gátlások,de mindig új célt tűzök ki,hogy most ezt is megetszem és azt is!SZembe kell szállni a dolgokkal,és ha a probléma Te vagy,akkor magaddal!!!Hajrá!!!:-)

2009. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a tanácsaitokat,sokat segítetek vele
2009. febr. 14. 19:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!