Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom mindig akar szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig akar szexelni velem, én viszont van amikor nem. Ez normális?

Figyelt kérdés
én még elég fiatal vok és már 2 hónapja élek sexuális életet a párommal és én nem kivánom a sexet annyira mint ö és ö mindig akar velem szeretkezni én meg van amikor nem ez normális? hogy én nem mindig akarok szeretkezni mert azt mondjak aki egyszer szeretkezett az utnána mindig akarja majd de nálam nem igy van kérlek válaszoljatok köszi elöre is:)
2008. jan. 31. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez baromság, hogy aki egyszer szeretkezett, az utána mindig akar. Teljesen normális, hogy Te nem akasrz állandóan szexelni. Majd észreveszed magadon, hogy vannak időszakok ( a hormonok játéka....) amikor majd' mindennap megőrülsz egy kis hancúrért, de van olyan is, amikor nincs kedved annyira hozzá. Lesz olyan is, amikor sok más dolog köt le annnyira (pl suliban egy vizsgaidőszak, munkahelyi, esetleg családi, egészségügyi problémák) amikor szintén nem kívánod majd naponta. Ezenkívül mkindenkinél más, hogy mennyire van igénye, van, aki mindig naponta szeretné, van olyan is, akinek elég heti 1 alkalom. Vagy ha az a heti 1 sincs, az sem nagy tragédia. Egyénenként változó és a környezeti tényezők is hatnak rá.
2008. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont fordítva vagyok. Én akarok többet,mint a párom. Mondjuk nem szokott jól esni,hogy nemet mond,de megértem és olyankor halasztunk egy napot. Azt még kibírom.

De szerintem az hülyeség,hogy az első sex után már mindig csak azt akarja az ember. Én az első pasimmal nem is tudtam elmenni,így nem is akartam vele annyit sexelni,mint a mostanival.

2008. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ennivalóból sem fogyaszt mindenki ugyanannyit. Van aki több kaját kíván, van a ki keveset. A syzexel is így van. Van akinek a napi 1 is kevés, van akinek a heti 1 is sok. Az a szerencsés, ha két nagyjából egyforma igényű ember kerül kapcsolatba. Ha nem, akkor kell a diplomatikusság. Pl. akinek nagyobb az igény, az vezesse le a feszültséget masztival.
2008. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem az a gond,majd ha megtalalod az igazit ,.aki igazan oromet tud szerezni a sexben,akkor majd nem gondolsz arra hogy sok vagy keves a sex!minden jon magatol ,minden jo minden orom!
2008. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne aggódj nem gáz :) pont ugyanez a szitu van nálam is :) énis kb. 1,5 hónapja élek szexuális életet. ha a páromon mulna mondhatni minden nap, regel este :)) de kettön áll a vásár ugyebár. mivel teljesen nyiltak vagyunk egymás előtt mi megtudtuk beszélni. és csak akkor amikor én akarom. nálam olyan heti 1x-2x

énse akarom mindig. pedig jó a szex :) szóval nincs ebben semmi gáz :) természetes ahogy te érzed..szoval ne aggodj :) a párod meg értse meg hogy te nem mindig szeretnéd :)

2008. febr. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2008. febr. 4. 16:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!