Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy bárhogyan szeretkeztetek nem jutottatok a csúcsra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 07:46
 1/4 Kriszti83 ***** válasza:
Igen, még tini koromban. Ha összecsiszolódsz a pároddal, minden rendben lesz. Hány éves vagy?
2011. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elős 7 éven keresztül, utána találkoztam egy tapasztalt férfival.Bár utána volt olyan barátom akivel nem élveztem, de mpstani párommal is előfordul, főleg ha kevés az előjáték, vagy ha már túl eröltetett a dolog.
2011. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen mindenkivel előfordul, még akár a fiúkkal is. pl ha nagyon fáradt vagy, sok a problémád, és azon jár az agyad. vagy ha nagyon erőltetett, ahogy előttem mondták. ritkán, kb évente egyszer énis vagyok így. de nem szoktam rajta görcsölni, van ilyen.
2011. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt. A stressz, idegesség miatt. Vagy azért, mert nagyon akartam. Sok oka lehet.

Minden csak fejben dől el.

2011. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!