Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni hogy több orgazmusom is legyen egymás után?

Figyelt kérdés
Hüvelyi és csikló orgazmusra is képes vagyok, de hogy lehet elérni hogy többször is menjen?
2009. febr. 11. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a ha Neked ezek az adottságok megvannak akkor csak a fiun múlik :) . egyszerre izgassa a csiklódat és a G pontodat :) !
2009. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Mekkora problémád van. Ne haragudj. honnan tudnánk mi innen, a számítógép elől, hogy te hogyan tudnád elérni?


pontozz le, nekem már úgyis mindegy :)

2009. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tanácsot vártam te idióta. nem azt h te nem tudod a géped elől. kockafejű majom. ide azért írnak az emberek h ha kérdésük van adjanak választ vagy tanácsot. nem azt h mekkora problémád van meg bla bla... ember.térj már észhez. ennyire meg vagy keseredve. borzasztó.
2009. febr. 11. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

köszönöm a dicsérő szavakat, talán azért érzem magam egy picivel "jobbnak" nálad, mert én nem sértegettelek, és nem is foglak, nem az én műfajom.

Remélem valaki tudni fogja helyetted, hogy hogyan tudnál többszörös multiorgazmust elérni. Sok sikert!

2009. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakoroljátok a tantra-szexet, azzal lehetséges.
2009. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is olvass utána.

Szerintem az előző is azért írta azt, mert neki semmilyen sincs, nekem sem , úgyhogy írigylem a problémádat én is, de tényleg, mert én egyszer sem megyek el, mentem el még soha.

2009. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oóhh #4. így sem sokkal jobb...
2022. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2-4. Mi minden mindegy?
2022. júl. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!