Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fel eve fekudtem le eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel eve fekudtem le eloszor lannyal, s eleinte csak 5 perceket birtam most mar birom 10-12 percig is. Ez elegendo, s meg fogok fejlodni?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok.
2008. jan. 30. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fog fejlődni! MInden csak rajtad múlik! Mondhatni úgy, hogy fejlesztheted magad gyakorlással!
2008. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Gyakorlat teszi a mestert!" Sok sikert :)
2008. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtad múlik, hogy mikor és mennyit, és meddig fejlődsz. A magömlés csak a te önuralmadon, irányításodon múlik. A szex sokaknál egy óránal kezdődik, ebbe természetesen beletartozik az előjáték, petting is, de az aktus jobb, ha hosszabb, mint 5 perc...

Gyakorolj, késleltesd az orgazmusod, mikor érzed, hogy közel van, állj meg, pihenj, és ha elmúlt az inger, utána folytasd. Ha lánnyal vagy, akkor ez idő alatt ingereld kezeddel, száddal, és neki is nagyon jólesz, és tovább is fog tartani...

2008. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végezz intim tornát. Ugyanúgy mint a nőknél, csodákat tesz a szexuális életeddel. Bizti a neten is van róla adat. Vagy vannak jó könyvek, pl. 7 perc szextitok.
2008. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!