Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biztos viccel velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos viccel velem?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta hogy a szex-el várnunk kell még egy évet. Igaz nem rég jöttünk össze. Nos ezzel ő csak gondolom próbára akart tenni és akar is hogy mennyire találom őt fontosnak és tartok ki mellette igaz? Mert én azt válaszoltam neki hogy nekem rendben. :)
2009. febr. 10. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a barátnőd.De nem biztos hogy viccelt ám!
2009. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
ne higy anödnek !!!!! az én nöm is igy kezte de már kb 2-3 honap mulva már volt nyali fali , orál , ujjazás .... , csak vaginális behatolás nem , az csak kb 4.hónapba volt !!! mindegyik nö akarja aszexet !!! ja és már 13 hónapja együt vagyunk !!!
2009. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kibírja egy évig úgyhogy nyugi szerintem is csak arra kíváncsi, hogy vajon mire kell neked.
2009. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nehigyjek? :D hehe... ezt olyan jól leirtad :D biztos csak tesztel :)
2009. febr. 10. 21:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én elárulom Ö hosszu távra tervez veled !!! én is igy jártam mint te !!
2009. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy viccel,de sztem inkább csak a türelmed akarja tesztelni,meg valószínüleg elég rossz néven vette volna,ha azt mondod neki,hogy "Há' Te teljesen hülye vagy?":D

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, biztos úgy is gondolja. De ez még változhat, és valszeg fog is...
2009. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Aranyos vagy, hogy azt mondtad, hogy neked rendben, mivel azt hitted, hogy viccel...hátha komolyan gondolja.

Én pl. simán várnék vele egy évet.

2009. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem viccel. A csajok imadjak ha nyuzzak oket, udvarolnak nekik!

MEglesz elobb, ne aggodj!

2009. febr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyennel nem viccel egy komoly nő! Az más tészta, hogy esetleg mégsem bírja ki addig és hamarabb megtörténik, mivel megkíván és szeret téged. De hidd el, van aki ennek ellenére is visszafogja magát és jól is teszi...Nagyobb a valószínűsége, hogy komolyan gondolod a kapcsit és nem csak a szexre hajtottál, ha ennyit hajlandó vagy várni. Azért akar várni annyit, hogy biztonságban érezze magát.

Én 23 éves fejjel 4 hónapot vártam...mégis megbántam...Megkapott és elhagyott. Azt hittem, az a 4 hónap csak jelent számára is vmit, de nem...Szal jobban tettem volna, ha várok még...

2009. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!