Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti elvinnétek a csajotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elvinnétek a csajotokat egy olyan nyilvános helyre ahol nyugodtan szexelhetnétek? Pl. szex mozi

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Moziban nyugodtan szexelni??? Azt meg hogy csinálod?:D

Am persze,el,de nem pont egy moziban fogom megrántani:)

2009. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vannak kimondott helyek 18 éven felülieknek ahol kabinokban , kanappén szexelnek !! olyan swinger klub !!
2009. febr. 10. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van külön szexmozi??? én még nem hallottam róla.De szivesen kipróbálnám a párommal.
2009. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászóló vagyok...A swinger klubbok,azok a helyek,ahová eljárnak a párok,vagy épp magányos férfiak,nők,és mindenki mindenkivel kefél...Az a swinger...

Olyat,hogy szexre kitalált mozi,vagy étterem,bár,pub,egyéb vendéglátó egység,nem hallottam,de sztem nem is lenne a legjobb,hogy étterem közepén 3-4 kabin,ahová egymás után vonulnak be a párok,ételük elfogyaztása közben,majd dolguk végeztével visszamennek enni...:D

2009. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez tiszta hülyeség...


Otthon is nyugodtan szexelhetünk. Különben is a legtöbb csaj nem arra vágyik, hogy ilyen fertőbe vigyem, hanem vacsorázni meg stb.


Nem vinném el, akkor se ha menni akarna, mert én valaki vagyok, engem nem láthat akárki szex közben, értem küzdeni kell. MOndjuk, biztos csorogna pár ember nyála úgy is, de nem.

Én ennél többre tartom magam. Ha a nőm pedig annyira menni akarna, akkor egyedül nem engedném el, vagy szakítanék is vele, nem tudom.

De általában tartós kapcsolatra olyannal jövök össze, akivel egy hullámhosszon vagyunk.

2009. febr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Mi szexeltünk és kényztettem szájjal a férjemet( akkkor még csak jártunk)moziban.. Hoszú úton vezetés közben. Strandon eldugott részen.
2009. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Autóban én is szoktam vezetés közben,de ez hogy jön ide?

Nyilvános helyen nem szexelnék.

2009. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2009. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert megláthatnak.A lucernásban is elbújtunk,ahogy csak lehetett,meg az erdő mélyén...5000-10000Ft-ra büntet a rendőr,mert közterület sértésenk számít!
2009. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Helló, jártunk swingerklubban.


Nem kell mindenkivel kefélni! A szabály az, hogy ha valaki nemet mond, akkor kérdés újabb próbálkozás nélkül el kell fogadni.


Ha kezdők vagytok, elég, ha nézelődtök.

Ha kicsit bevállalósabbak, akkor a többiekkel egy helységben egymással játszhattok.

Ha még bevállalósabbak, akkor a többiekkel együtt is keveredhettek.

Ha nagyon-nagyon bevállalós a lány, akkor a kluboknak vannak fiús napjai, ott 8-10 fiúval is lehet egy este.


A magyar klubokba kissé idősebbek is járnak, korra nem szűrnek. Úgyhogy, ha kora huszonévesen vetődtök oda, ne csodálkozzatok az előforduló pocakokon és a lógó ciciken... :)

2009. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!