Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért folyik ki a sperma belőlem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyik ki a sperma belőlem?

Figyelt kérdés
Amikor sexelünk a párommal, függetlenül h milyen pózban és attól is független h felkelek e utána mindig kifolyik belőlem. Félek h ez gond h nem jut annyi sperma belém, és ettől majd nem lesz baba..Hogyan tudnám megakadályozni h kifolyon?
2009. febr. 10. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hanyatt fekvő helyzetben maradsz és a feneked alá kis párnáz teszel, akkor biztos merad annyi amennyi a megtermékenyüléshez szükséges, és elégséges.
2009. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki, hogy a lábaidat és a fenekedet magasabbra helyezed henyettfekve fekve, így biztosan nem tud kifolyni belőled a sperma. azt mondják, ha 10-20 percig így tudsz maradni, akkor megtettél mindent amit tudsz, onnantól a természet dolga. :) HAJRÁ!
2009. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
elélvezés után hagyátok bent a péniszt nem baj ha már teljessen lelankad !!! igy is tudod szabájozni hogy ne folyon ki !!! és még izgatni is fog !!
2009. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne védekezzetek, és tegyetek úgy, mintha nem akarnátok gyereket. Garantáltan lesz. ;)
2009. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A gravitáció nagy úr... vagy te szex után fejen állsz az örömtől?

Tényleg az kell, hogy alátámasztd magad, és úgy maradj egy negyed órát. Az éppen elegendő a fiúknak a bejutáshoz. Normálisan úgy van méretezve, hogy bőven van ott anyag - gondold el: van, aki csak az előváladéktól már terhes lesz.

De ha orgazmusod is volt (a fiúd után hamar) - az még be is szippant a méhedbe egy jó adagot. Azt onnan már a földrengés se hozza ki többé.

2009. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo, mert pont ma volt olyan h kb 1masodperc elteressel elveztun el mind a ketten, ugyh remelm van valami..nagyon koszi a valszokat!!!!!!!
2009. febr. 10. 23:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét gyerekkel úgy maradtam terhes, hogy aktus után "felmentem gyerytába". Na, nem kell olmpiai bajnok tornásznak lenni:)

Amit előttem írtak, hogy emeld meg egy kicsit az alsó részedet, hogy bent maradjon az anyag :) Teljesen jó!

SOk sikert!

2009. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sokat segíthet az intimtorna! Megerősíti a gátizmokat és onnan aztán nem jön ki semmi akkor ha nem akarod :-) Nekem bevált! :-)
2009. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, legalább annyi marad benn, mint amennyi kijön. Én simán terhes maradtam hiába folyt ki.
2009. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es hol tudok a netrol leszedni gyakorlatokat az intimtornahoz?vagy azt kivel kel megbeszelnem van olyan szakember?
2009. febr. 14. 21:19
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!