Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig menstruál egy nö? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig menstruál egy nö? És mikor lehet szexelni vele?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Változó,nem mindenkinek ugyanannyi. Minimum 4 nap,max.8.

Akkor lehet szexelni vele,mikor hagyja. Egyébként nem egészségetelen vérzés közben,csak vannak nők,akik nem szeretik,ha ilyenkor zargatják őket. De vannak olyanok is,akik ilyenkor jobban kívánják.

2009. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
kb4-5 nap
2009. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
az én nöm ilyenkor nagyon aktiv , de nem csinálunk behatolást ! ilyenkor csak simogatás az ajánlot
2009. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Mikor? Mikor már megtanultál írni. :-D
2009. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
A hüvelyi közüsülés nem célszerű, és nem higiénikus. Sokan ilyenkor megtartóztatják magukat, vagy más behetolási kaput keresnek, az összhang a lényeg!
2009. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha fáj neki, akkor nem értékeli, hogy rámászol... Változó, nekem 5 nap, és még utána legalább 2-t várok.

Én görcsölök, dől belőlem a vér, ráz a hideg, és akkor mászna rám??? Amúgy nem egy higénikus dolog, és számomra gusztustalan.

2009. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Nekem 3 napig tart és kizárólag gumival jöhet szóba a szex ezalatt a fertőzések elkerülése végett. Egyébként nekem nem is annyira élvezetes ilyenkor, nem vagyok vmi könnyen ingerelhető. Előtte az étvágyam ugyan megnő, de nem élvezem annyira a szexet olyankor, mintha nem lenne meg éppen.

Amúgy egyénfüggő...Van akinek 3 nap, van akinek 7-10 is...És embere válogatja, hogy engedi-e olyankor a szexet, vagy sem.

2009. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 nap szokott lenni és nem szoktunk behatolást csinálni, max. orál (mármint az én részemről). A menstruáció után kb. 2 napot várok és utána lehet. Nemcsak a vér miatt nem szexelnek sokan, hanem mert akkor nagyobb a fertőzésveszély és érzékeny lehet a vagina, szóval fáj meg nem is kívánja az ember (max. gondolati szinten).
2009. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!