Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Barátom nemi szervének mérete befolyásolja azt h nincs orgazmusom?jelenlegi barátomnak nem éppen a legnagyobb és miután berakja kb 2-3 percig érzem,hogy vmi van,de utána mintha semmi nem lenne bennem és orgazmusig sem jutok el:S azzal sincs gond,hogy hamar elmenne,mert fél óránál is tovább bírja a szeretkezést!

velem van a gond?

Volt barátommal minden szeretkezéskor volt orgazmusom /neki jóval nagyobb volt a péniszének mérete/

Vélemények?


2009. febr. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csiklóra élvezel el, hanem G-pontra, vagyis hüvelyen belül, akkor bizony számíthat a méret. Ezért a "G-pontos" nőknek nehezebb dolguk van.
2009. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen méretekről beszélünk? Mekkora a mostani párodé,és mekkora volt az előző pasidé?
2009. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
nemleszek bunko pedig lenne pár kérdésem... szerintem A MÉRET A LÉNYEG AKI NEM EZT MONDJA ANNAK KICSI.. 17/F
2009. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
az vagyok aki irta a méret a lényeg és köszönöm a LEpontozást :D
2009. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen...fontos a méret ahogy mondod.De nem a nagy méret! Hanem az egyezés a csajjal,ha túl nagy a dákesz a csajnak meg kicsi akkor baszhatod a méret filozófiádat :D.Az a lényeg,hogy passzoljon a pasi és a csaj mérete
2009. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon egyénfüggő. Néhány embernek a kicsi jön be, másoknak a nagy. Nekem sincs hüvelyi orgazmusom és a páromnak is viszonylag kicsi (12 cm), de csikló orgazmusom szokott lenni. Talán arra is rágyúrhatnátok, az is nagyon jó tud lenni!
2009. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!