Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anális szexben meddig engedite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexben meddig engeditek be a pasitokat a popsitokba? Az én párom 17 cm-es és elég vastag,5 centinél is jóval szélesebb pénisszel rendelkezik, elsőre sikosítóval csak pár centit jött belém de az előjáték hatására nem fájt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Általában teljesen, de lehet fokozatosan is lazitani az izmokat. Ha mindenképpen ragaszkodik hozzá van sikositó ami szinte teljesen ellazitja az izmokat ennek hatására elviselhetőbbé válik. Mondjuk néküle először kicsit kellemetlen érzés is lehet ugyan, de ez csupán néhány percig van igy. Ahogy mozogtok s az izmok is lazulnak egyre kisebb ez a kellemetlen érzés:) Velem is volt peddig én fiú vok^^
2009. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Hogy őszinte legyek, a párod mérete nem épp túl jó az anális szexhez. Elég nagy méretekkel rendelkezik, ezért nagyon óvatosnak kell lennetek a sérülések elkerülése miatt. Rengeteg síkosító és lazítás, előjáték, tágítás szükségeltetik. Addig engedd be, míg kényelmesnek érzed. Ha fáj, ne erőltessétek! A helyes pózválasztáson is sok múlik.

pl.: [link]

Nekem pl. ez vált be: [link]


Az én páromnak kb. 3 cm az átmérője, 15-16 a hossza és néha még az is fáj...Ha az elején nem is fáj, egy idő után elkezd fájni a súrlódás miatt, hiába a síkosító, közben csiklóizgatás.

2009. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Ez a behatolási kapu nem erre a célra hivatott, ezért minden ami más mint az eredetileg erre a célra rendelt helyen van pótlandó. Síkosítás többször.A széklet eltávolítása előzetes beöntéssel. A rugakűlmassága más minta hüvelynek, a rendszeres használat esetén nem ritka a széklet tartási rendellenesség sem.

Nos, ez van, ezek után a haszon/kockázet elv alapján lehet döbnzeni. Ja és at erogén zónák sem ott vannak.

2009. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a párom hasonló méretekkel rendelkezik, mint a Tiéd. És mégis ő az első akivel kipróbáltam az anális szexet.Nagyon sok múlik a technikán szerintem, az ő türelmén és fontos, hogy Te is akard különben hiába minden sikositó..Az elöző válaszhoz szólnék : én csak csikló- és popsiorgazmust éltem át eddig, hüvelyit csak csiklóizgatással együtt. Szóval nagyon izgató érzés.
2009. febr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Lányok!

Nagyon nagy szerencsétek van. Engem a párom sajna nem enged be oda.

Pedig nem rendelkezem ekkora méretekkel:-(

2010. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!