Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan javítsak azon hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítsak azon hogy ha mindig előbb elmegyek mint mikor a barátnőmnek jó lenne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok korai magömlő, csak neki nagyon szűk a hüvelye és még sose volt hüvelyorgazmusa és mikor vele vagyok nem tudom írányítani hogy mikor mennyek el,mert azon szoktam szorongani hogy neki megint nem lesz jó csak nekem..

(kb15-20perc egy menet)Remélem valaki tud valami okosat mondani,mert én már kezdek kifogyni az ötletekből!THX


2009. febr. 10. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
verd ki sex előtt pár órával úgy lassabban mész el
2009. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki hogyha gyakorolod azt hogy ne menj el olyan gyorsan erre egy gyógyir van az hogy kivered magadnak és igy jobb lesz :))
2009. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen erre vannak különbözö teknikák..

OLvastam legutobb hogy önkielégitésnél az orgazmus elötti pillanatban abbahagyod hagyod teljesen lelankadni majd ezt megint megycsinálod, s megint de 3 -szorra elmész. Tapasztalatból mondom bevált módszerröl beszélek.

2009. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!